Bahamettin Öztürk, Valimizden Memnunuz - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahamettin Öztürk, Valimizden Memnunuz

Bahamettin Öztürk, Valimizden Memnunuz

Written By yavuz4040 on 10 Haziran 2016 Cuma | 13:17:00

Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, geçen hafta açıklanan valiler kararnamesinden sonra Kırşehir'i ikinci evi gibi gören Valimiz Necati Şentürk'ün İlimizde kalmasından dolayı büyük memnuniyet yaşadıklarını belirtti.
            
  Geçen hafta açıklanan Valiler Kararnamesinden sonra Valimiz Necati Şentürk'ün ilimizde görevine devam edecek olmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk memnuniyetini dile getirdiği konuşmasında; "15 Eylül 2014 tarihinde Bakanlar Kurulu Kararı ile ilimize atanan Valimiz Sayın Necati Şentürk; İlimiz Kırşehir'de göreve başladığı günden bu yana şehrimizin sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarda gelişmesine büyük katkılar sağlamanın yanı sıra, ilimizde kamu kurum ve kuruluşların, sivil toplum kuruluşların birbirleri ile uyum ve ahenk içerisinde çalışmalarını sağlamıştır. Ayrıca köylerimizin alt ve üst yapı sorunlarının bitirilmesine mesai kavramı gözetmeksizin yapmış olduğu çalışmalar Kırşehir halkı tarafından büyük takdirle karşılanmaktadır".
            Öztürk konuşmasının devamında; "Kırşehir'e geldiği günden bu yana vatandaşlarımıza kapısını, gönlünü, sofrasını sonuna kadar açarak, halkımızın sorunlarına çözüm üreten, güler yüzlü ve sevgi dolu Vali Babamızın ilimizde görevine devam edecek olmasının sevincini yaşıyoruz. Dereler ırmak ırmak, ırmaklar nehir. Benim iki şehrim var, biri Erzincan diğeri Kırşehir diyerek Kırşehir'e olan  sevdasını ve bağlılığını her fırsatta dile getirmekte ve bizim değerlerimize bizden daha fazla çıkmaktadır. Böylesi çalışkan, sıcakkanlı ve içten bir Valimizin olduğunu görmek bizleri gururlandırıyor. Sahip olduğu derin bilgi ve tecrübesi ile KIrşehir'imizin hizmet alma hususunda sorun yaşamayacağına inandığımız gibi, Vali Babamızla birlikte ilimizin daha da güzelleşip gelişeceğine inanıyoruz. Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği olarak da hizmet noktasında bizlere ne görev düşerse, Ahi Esnafı olarak hazırız" dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net