BAHÇECİ, RAMAZAN AYINDA DA ESNAFLARIN YANINDA! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » BAHÇECİ, RAMAZAN AYINDA DA ESNAFLARIN YANINDA!

BAHÇECİ, RAMAZAN AYINDA DA ESNAFLARIN YANINDA!

Written By yavuz4040 on 23 Haziran 2016 Perşembe | 11:35:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; Terme Caddesindeki esnaflarını ziyaret ederek esnafların taleplerini yerinde dinledi   

Ramazanın maneviyatını yaşamak, insanlarla bir arada olmak için Başkan Bahçeci, ramazan ayında da esnafları ziyaret ederek hem hayırlı bir ramazan geçirmeleri temennisinde bulundu hem de bol kazançlar diledi.

Yaptığımız esnaf ziyaretlerimiz sayesinde esnaflarımızın sorunlarını yerinde dinleme şansı elde ediyoruz diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Esnaflarla iletişim halinde olarak karşılıklı istişarelerde bulunuyoruz. Çarşı esnafımızı sık sık ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunup daha doğru ve sorunsuz işlerin olmasını hedefliyoruz. Esnaflarımızla yaptığımız istişare ile onlardan bilgi ediniyoruz. 


Yaptığımız bütün toplantı ve görüşmeler bizler için çok önemli. Çünkü biz ortak akılla yapılan işlerin daha iyi olduğu inancındayız. Kırşehir’imiz yaptığımız çalışmalar ile ciddi bir gelişim ve ilerleme kaydetmiştir. Biz bu gelişim ve ilerlemeyi birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak gerçekleştirdik ve bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğiz. Kırşehir için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Genç ekibimizle,  görev bilinci içerisinde hareket ederek verilen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Bütün yaptığımız işlerde halkımız için, esnafımız için en faydalı olanı yapmaya çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimizle esnafımızı dinliyor ayrıca yaptığımız çalışmalar hakkında da bilgiler veriyoruz” 


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net