Bahçeci, Yağmur Suyu Hat Çalışmalarını İnceledi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci, Yağmur Suyu Hat Çalışmalarını İnceledi

Bahçeci, Yağmur Suyu Hat Çalışmalarını İnceledi

Written By yavuz4040 on 26 Haziran 2016 Pazar | 07:12:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kanalizasyon ve Yağmur suyu hat çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Bahçeci yaptığı açıklamada;“Kırşehir’de yoğun bir alt yapı çalışması yürütüyoruz. Su hatlarımızın çalışması ve boruların değişim çalışması hemen hemen bitti ve abone bağlantıları devam ediyor. Bağlantılarında üç veya dört ay içerisinde bitirmiş olacağız.

         Ankara, Lise,Terme , Atatürk Caddeleri ve Belediye’nin önünden inen stada inen caddelerini yağmur suyu kanalizasyon hatlarını da yeniliyoruz. Yağmur suyu hat çalışmalarını başlattık. Hat çalışmalarında buhar küllü 600’ lük ve 1200’ lük beton boru farklı ebatlarda caddelere yağmur suyu hatlarımızı ve kanalizasyon hatlarımızı komple yenileyeceğiz. Toplam’da 4500 metre yağmur ve 4500 metre kanalizasyon çalışmaları kapsamında yenilemiş olacağız.

Bizim yaptığımız çalışmalardan sonra hemen Jeotermal borularının yenilenmesi başlayacak. Bir seferde Su, kanalizasyon, yağmur suyu ve jeotermal hatlarını yenilemiş olacağız. Bu çalışmalarımız bittiğinde yaklaşık 40-50 yıl civarında Kırşehir’in bir daha alt yapı ile ilgili sorunu olmayacak. Bu yapılan alt yapı çalışmaları bu senin sonuna kadar Jeotermalin, yağmur suyu hattında , kanalizasyonun da çalışmaları bitmiş olacak.

Önümüzdeki bahar ile birlikte bütün bu caddelerimizin asfaltlarını, kaldırımlarını, yollarını her şeyini çöp sistemi ile aydınlatma sistemi ile tabela sistemi ile bisiklet yolları ile engelli geçişleri ile tekrar dizayn edeceğiz. İnanıyorum ki bu çalışma Kırşehir’in çehresini değiştiren bir çalışma olacak. Bu çalışmalarda zaman zaman yollarımızı kapatmamız gerekiyor , gerekli emniyet tedbirlerini arkadaşlarımız alıyorlar.

Hemşerilerimizden ricamız bu tedbirlere biraz riayet etmeleri ve sabır göstermeleri tabi, bu alt yapı hizmetleri çok maliyetli yatırımlar ve belediye yönetimlerinin kaçındığı yatırımlardır. Ama inanıyorum ki yapılan en önemli yatırım. Hemşerilerimizden bu konuda anlayış ve sabır bekliyoruz.
Çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyor kazasız belasız bir çalışmalarımız tamamlanır.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net