Belediyenin Türk Halk Müziği Konseri Muhteşem Geçti - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Belediyenin Türk Halk Müziği Konseri Muhteşem Geçti

Belediyenin Türk Halk Müziği Konseri Muhteşem Geçti

Written By yavuz4040 on 5 Haziran 2016 Pazar | 08:20:00

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri Türk Halk Müziği Korosunun Salı akşamı Kent Park Amfi Sahne’de gerçekleştirdiği konsere yoğun ilgi vardı.
Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri ve müzik hocalarının yanı sıra TRT ve Kültür ve Turizm Bakanlığı saz sanatçılarının yer aldığı Türk Halk Müziği konserine, olumsuz havaya rağmen tüm Kırşehirliler akın etti.
22 parçanın seslendirildiği konserde, solist ve koristlerden oluşan 50 kişi sahne aldı.
Konsere katılanları sevgi ve saygı ile selamlayan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Aile Yaşam Merkezi kursiyerlerimizin her yıl düzenlediği bu muhteşem konsere hoş geldiniz. Aile Yaşam Merkezimizi açıldığı günden bugüne beş yüz kişi Türk Halk Müziği kursuna katıldı. Bu yılda 8 aylık yoğun bir emekle yine bizlere çok güzel bir müzik ziyafeti yaşattılar. Koro da yer alan herkese çok teşekkür ediyorum. Müzik hocalarımız gönüllü olarak koromuza destek oluyor, onlara da Kırşehirliler adına çok teşekkür ediyorum.Bu tarz etkinlikler Kırşehirimiz için devam edecek. Kırşehir daha da güzelleşecek. Şehrimiz güzelleştikçe şehrin içindeki insanlar da güzelleşecek. Cuma günü Cumhurbaşkanımız Kırşehir’deydi ve ziyaretinden çok memnun ayrıldı. Sizler de bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Siyasilerin şehrimize gelmesi bizler için çok önemli. Gelin sizlerle her konuda bir olalım, beraber olalım.  Birlikte yapamayacağımız hiçbir iş yok. Allahın izniyle yapacağımız çok şey var. Allah muhabettimizi, beraberliğimizi, birliğimizi bozmasın. Hepinizi iyi bir akşam diliyorum”
Başkan Bahçeci, konserde koro şefi Levent Demiryol’a plaket takdim ederken, koro solistlerden Güler Akdağ’a çiçek takdim etti.
 

 
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net