Katlanan cep yaklaşıyor! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Katlanan cep yaklaşıyor!

Katlanan cep yaklaşıyor!

Written By yavuz4040 on 12 Haziran 2016 Pazar | 07:03:00

Samsung'un yılan hikayesine dönen katlanabilen telefonu, galiba bu kez gerçekten yaklaştı!

Bazı kaynaklara göre Samsung, tablete dönüşen telefon hayalini 2017'de gerçeğe dönüştürmeye hazırlanıyor.

Henüz katlanabilen telefonlara bile geçmiş değiliz, ancak bunun yakın olabileceğine inanılıyor. Bloomberg'in "konuyla alakalı kaynakları", Samsung'un 8 inç'lik bir tablet olacak biçimde genişleyebilen 5 inç'lik bir telefon geliştiriyor. Firma böyle bir telefonu gerçeğe dönüştürebilirse, cihazları tek elle tutamadığımız dönemlerin sonu gelebilir.

Samsung'un üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü diğer esnek telefon ise o kadar heyecan verici görünmüyor. Cihazın ikiye katlanabildiği söyleniyor. Böyle bir cihaza yakın zamanda ortaya çıkan bir patentte rastlamıştık. Telefon hakkında daha fazla detay bulunmuyor; örneğin katlanmışken kullanmaya izin verip vermediği bilinmiyor.

Her şeye rağmen bükülebilen, büyüyebilen telefonların yakında elimize geçeceğine dair elimizde somut bir bilgi olduğunu söylemek zor. Samsung'unkatlanabilen bir telefon çıkaracağına dair raporlara daha önce de birkaç kez rastlamıştık. Ancak Edge serisi ile cesaretli bir adım atan firma, yeni telefonlarının öne çıkmasını sağlamak için bu tür yenilikleri gerçeğe dönüştürebilir.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net