KIRŞEHİR YİNE ŞEHİT HABERİYLE SALLANDI! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » KIRŞEHİR YİNE ŞEHİT HABERİYLE SALLANDI!

KIRŞEHİR YİNE ŞEHİT HABERİYLE SALLANDI!

Written By yavuz4040 on 25 Haziran 2016 Cumartesi | 09:23:00


Hakkari Çukurca'de terör örgütünün yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu  Jandarma Astsubay Mustafa Gevrek Şehit düştü.

Helikopterle Kırşehir’e getirilen şehidin naşı cenaze aracı ile baba ocağına getirildi. Burada şehit için helallik istenirken, gözyaşları adeta sel oldu.

Şehit Mustafa Gevrek’in annesi ve babası ayakta durmakta güçlük çekerken, nişanlısının gözyaşları dinmezken vatandaşlarda duygulu anlar yaşadı ve gözyaşlarını tutamadılar.

Her Şehit Cenazesi haberinde olduğu gibi HDP binası güzergahları polis ve polis bariyerleriyle yoğun güvenlik ekibi oluşturuldu. Şehit Canazesi’nin ardından çıkabilecek olaylar düşüncesiyle HDP’ye  giden caddelerden gidilmesine müsade verilmedi.

Binlerce  vatandaşın katıldığı şehidin cenazesi Cacabey Camii’sinde öğle namazına mütakiben kılınan cenaze namazının ardından on binlerce vatandaşın katıldığı Kırşehir Şehitliğinde toprağa verildi.

Şehit Mustafa Gevrek için yapılan törene, Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, Garnizon Komutanı J.Alb.Hüseyin Altuntaş, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,  Kırşehir CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin, Çeşitli dernek başkanlarının yanı sıra on binler katıldı. Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net