- 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » »

Written By yavuz4040 on 7 Haziran 2016 Salı | 12:13:00

Kırşehir ve bölgesinde pusulasını değişime ayarlayan, yönünü şehrin güncelleşme anlayışıyla özdeşleştirip hizmette kararlılık gösteren iktidar partisi AKP'de şimdilerde alışık olunmayan ve partiyi kargaşaya sürükleyen durumlar aldı başını gidiyor.

Kırşehir'in gelecek ideallerine sahip çıkmak adına ekonomik yatırımlar konusunda hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayan iktidar partisi AKP'de kaynar sular dinmek bilmiyor.

Gazete ve dergimizin 01.06.2016 tarihinde
www.40haber.net internet veb sitesinde ve sosyal paylaşım ağlarında "Kırşehir'de AKP'li Başkan'ın Pavyon Alemi 'YUHHHH' Dedirtti!.. " başlığıyla yayımladığımız özel haberimiz sonrası deyim yerindeyse adeta kıyametler koptu!..

Millet iradesiyle istikrara devam eden ve bu yolda tek başına iktidar geleneğine sahip olan AKP'de tedirginlikler her geçen gün kafalarda soru işaretine neden olurken; ismi bizde saklı olan 'başkan' beyin pavyon alemi kamuoyunda tansiyon yükseltmesiyle birlikte parti içinde kriz etkisi yarattı.

Konuyla ilgili bazı 'Başkan' hanımlarının ve çocuklarının telefonla bizlere ulaşıp hatta büromuza kadar gelenleri bile oldu. Her türlü nezaketi ve inceliği destur edinmiş yayın ekibimiz büromuza kadar gelme cesareti göstermiş herkesi 40 Haber'i takip etmeleri hususunda adeta teryağından kıl çekercesine gerekli açıklamaların kamuoyu nezninde gazete ve dergimiz aracılığıyla paylaşılacağı belirtilmiştir.

Söz konusu haberi bir başka benzer örneğiyle göz önüne getirmekde gecikmeyen AKP'li vatandaşlar; Kırşehir'de iki dönem MHP belediye başkanlığı yapmış, bir dönem milletvekilliği ve partisinin genel başkan yardımcılığı görevinde bulunmuş M.Ç ismine sahip kaset sıkandalıyla gündeme gelen Kırşehir MHP milletvekilinin partisinden ve ikinci dönem adaylığından istifa etmesi taktir toplarken benzer durumun AKP'de olması ve söz konusu AKP'li başkan'ın koltuğunu bırakmamakda ısrarlı olması partilileri çileden çıkartıyor.

AKP'nin siyasi ilkelerine bağlılık konusunda saygın kadrosunu zan altında bırakmayı başaran söz konusu başkan'ın istifa edeceği ve partiden uzaklaştırılacağı gündeme bomba gibi düşerken parti yönetiminin konuyla ilgili basın açıklaması yapacağı gelen haberler arasında yerini korumaya devam ediyor.

İnanıyoruz ki; siyaset yolu dümdüz, engelsiz, pürüzsüz bir yol değildir. Aslolan bu yolda tökezlemeden kilometreler kat etmektir. Siyaset pavyon aleminde kadehlerle dansözlerle kulaç atmak hiç değildir.

Kamuoyunu bilinçlendirmek maksatlı basın özgürlüğü kapsamında yazdığımız bu yazının noktasından virgülüne kadar arkasındayız. Hiç bir art niyet taşımaksızın samimi ve bir o kadar uyarı hamlesi içinde olduğumuz konun aşikar örneğidir.

Sayın başkan; bu diyarda malesef binbir geceler temiz anılmıyor; artık aileri ve çocukları zan altında bırakmayın, partinize daha fazla gölge düşürmeyin!.. İstifa etmek yerinde bir erdemliliktir.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net