- 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » »

Written By yavuz4040 on 1 Haziran 2016 Çarşamba | 02:33:00


Kırşehir ve bölgesinde belediye fenni hizmetlerinden ekonomik yatırımlara varıncaya kadar hizmet çıtasını zirveye taşıyan iktidar partisi şimdilerde çalkantılı bir dönemden geçiyor.
Milli Görüş tabanının oluşturduğu ancak merkez sağ siyasetçilerinin de yer aldığı AKP'de ismi bizde saklı olan 'başkan' beyin pavyon alemi Kırşehir kamuoyunda adeta 'yuhhhh' dedirtti.
2002'den bu yana tek başına iktidar olan ve 'muhafazakâr demokrat' kimliğiyle ülkenin temel meseleleriyle ilgili radikal değişikliklere imza atan 'AKP' Kırşehir'de ismine gölge düşürdü.
Siyasi duruşunu, ‘muhafazakâr demokrat’ olarak belirleyen ve Erdoğan'ın hassas olduğu konular arasında yer alan ve bir siyasetçiye yakışmayan içkili pavyon alemi yapmakla zevki sefa içinde olan 'başkan bey' partilileri çileden çıkardı.
 Partinin amblemindeki ampul ışığı, aydınlığı ve şeffaf yönetimi temsil ederken; renkli gecelerle içli dışlı olan 'başkan bey' pavyon kapılarında isminden sıklıkla söz ettiriyor.

Konuyla ilgili AKP genel merkezinin Kırşehir'de parti yönetimini kıskaç altına aldığı ve disiplin oluşturduğu gelen haberler arasında yer alırken; söz konusu 'başkan beyin' ihraç edilip edilmeyeceği kafalarda soru işaretine neden oldu.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net