Bahçeci; Aşıkpaşa Tabiat Parkı’nda da Sona Gelindi! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci; Aşıkpaşa Tabiat Parkı’nda da Sona Gelindi!

Bahçeci; Aşıkpaşa Tabiat Parkı’nda da Sona Gelindi!

Written By yavuz4040 on 17 Temmuz 2016 Pazar | 13:04:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye meclis üyeleriyle birlikte Aşıkpaşa Tabiat parkı, çalışmalarını yerinde inceledi. 
Meclis üyelerine yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Bahçeci göreve geldikleri ilk andan itibaren günü kurtaran projeler peşinde koşmadıklarını belirterek her zaman kalıcı ve vatandaşların yaşamını kolaylaştıracak yatırımlara imza attıklarını vurguladı.
  Bitmek üzere olan Aşıkpaşa Tabiat parkını gezip çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Bahçeci;
 Parkımızın şu an temizlik işleri kaldı. Parkımızda basket sahamız, teniz kortumuz spor ünitelerimizin içinde mevcut. Sporcular için soyunma odaları, duş alabilecekleri yerler var. Alan içinde çeşmeler ve tuvaletler var. Ahşaptan yapılmış satış üniteleri var. Büfe, Cafeterya, Çim sahası var. Alan içerisinde Kır lokantası, yollar ve ayrıca patikalar var. Piknikçiler için kamelyalar ve mangal yerleri var. Parkımız insanlar spor yapabileceği, piknik yapabileceği bir alan olacak ve parkımızda at binicilik alanı yapılması planlanıyor. Bunun projesi için bakanlıkla görüşmeler yapıldı pürüzler giderildikten sonra bu senenin sonunda yapılacak.
Parkımız toplam 1.300 dönümden oluşmaktadır. Park alanına 600 dönüm kullanıldı ve bir ay içinde bitirmeyi planlıyoruz. Parkın işi bitikten sonra bakanlık parkı bize devir edecek. Bizim içinde burası ayrı bir yer olacak içerisinde temizlikçisini, güvenlikçisini, bahçıvanını koyacağız. Parka girişler kontrollü olacak eğer kontrollü giriş yapmassak burası kontrolü mümkün hale gelmez.
Vatandaşlarımız burada akşam üstü geldiğinde de pikniğini yapacak. Kırşehir’imiz için güzel bir proje oldu. Bakanlığımıza teşekkür ediyoruz.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net