BAŞKAN BAHÇECİ; TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » BAŞKAN BAHÇECİ; TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR!

BAŞKAN BAHÇECİ; TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR!

Written By yavuz4040 on 28 Temmuz 2016 Perşembe | 06:39:00

Kırşehir belediye başkanı Yaşar Bahçeci, tüm Kırşehirlilere dik duruşlarından dolayı teşekkür etti.
Bahçeci şu ifadelere yer verdi:
“Her karış toprağına nice canların feda edildiği cennet vatanımız Türkiye'mizin bölünmez birlik ve bütünlüğüne 15 Temmuz günü akşam saatlerinde kalleşçe, hunharca darbe girişiminde bulunan ne olduğu belirsiz hain, paralel terör örgütü ve yandaşları, Milletimizin birlik ve beraberliği, kardeşliği ve kenetlenmesi neticesinde kirli emellerine ulaşamamış ve asla ulaşamayacaklardır.
Bir grup hain tarafndan başlalan darbe girişimine karşı tüm yurt çapında olduğu gibi ilk andan itbaren dimdik ayakta duran, devletine ve namusuna yönelen bu beyhude girişime en güzel cevabı veren aziz Kırşehirli kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.
Hemşehrilerimiz, kardeşlerimiz hiç bir siyasi parti ayrımı gözetmeksizin; kadını erkeği, çocuğu genci ve yaşlısı bir olmuş; Bayrağına, toprağına, vatanına, ecdadına, devletinin bölünmez bütünlüğüne ve milli iradeye ve demokrasiye topyekûn sahip çıkmışr. Dik duruşunu canı pahasına göstermiştir, göstermeye de devam edecektir.
Üzerinde şehitlerimizin kanı olan ay yıldızlı bayrağımıza, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne kalleşçe kahpece yapılan hain saldırıyı yapanları ve yapranları lanetliyorum.
Milli İradeyi korurken şehit olan tüm vatandaşlarımıza, polisimize, askerimize yüce Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
Bilsinler ki biz bir ölür bin diriliriz. Tek Millet, Tek bayrak, tek vatan, tek devlet milli irade ve demokrasi uğrunda Kırşehir'imizde sokaklara, caddelere, meydanlara dolup taşan tüm hemşehrilerime, kardeşlerime yürekten teşekkür ediyorum. Cenabı hak ülkemizin ve hepimizin yar ve yardımcısı olsun."


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net