DEMOKRASİ NÖBETİ DEVAM EDİYOR… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » DEMOKRASİ NÖBETİ DEVAM EDİYOR…

DEMOKRASİ NÖBETİ DEVAM EDİYOR…

Written By yavuz4040 on 26 Temmuz 2016 Salı | 05:41:00

Kırşehir’de Cacabey Meydanı’nda 7 gündür devam eden demokrasi nöbetinesivil toplum örgütü ve oda başkanlar, siyasi parti il başkanları ve Kırşehirliler katılmaya devam ediyor.

Cacabey meydanı Demokrasi nöbeti için, 7 gündür meydandan ayrılmayan yaşlısı, genciyle ve çocuğuyla hoş görüntülere şahitlik ediyor. Özellikle anne ve babalının yanında sabaha kadar nöbet tutan çocuklara ilgi oldukça büyük. Çocuklarda bu ilginin farkında olacaklar ki gönüllerince eğleniyorlar.

Yedinci günde de Kırşehirlilere teşekkür eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Demokrasi nöbetinin 7. gününde sizlerin yine aynı azim, coşku ve birlik içinde olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. Bizler burada milletin gücünün üzerinde bir güç olmadığını herkese gösterdik. Hep birlikte milli irademize ters olan bu darbe girişime karşı olduğumuzu ilk günden beri gösteriyoruz.

İçimize sızan bu terör örgütü üyelerini temizlemek için çok büyük mücadele veriyoruz. Ülkemizin selameti için olağanüstü hal ilan edildi. Olağanüstü hal, sizlerin günlük hayatlarını ve ekonomik hayatımızı hiçbir şekilde etkilemeyecek. İçimize sızan bu terör örgütlerini bir an önce temizlemek için alınan bir karar. Bu akşam valimizde meydanımızda olağanüstü hal ile ilgili sizlere bilgiler verecek. Hepinize tekrardan teşekkür ediyorum. Burada farklı kurumlar vatandaşlarımıza ikramlar dağıtıyor, ayrıca belediyemizde üç farklı alanda çay dağıtımı yapıyor. Hepinize bu özveri ve vatanımız için verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Hayırlı akşamlar diliyorum.”
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net