KIRŞEHİRLİLER TEK VÜCUT! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » KIRŞEHİRLİLER TEK VÜCUT!

KIRŞEHİRLİLER TEK VÜCUT!

Written By yavuz4040 on 27 Temmuz 2016 Çarşamba | 07:46:00

Demokrasi Nöbetinde Bütün Sivil Toplum Örgütü, Oda Başkanları ve Siyasi Parti İl Başkanları Bir Aradaydı

Kırşehir’de Cacabey Meydanı’nda 4 gündür devam eden demokrasi nöbetindesivil toplum örgütü ve oda başkanları ile siyasi parti il başkanları ve Cacabey Meydanını milli irademize yapılan darbe girişimini protesto için 5 gündür toplanan halkımız vardı.

Kuran’ı Kerimden Ayetlerin ve duaların okunması ile başlayan ve Mehteran Bölüğünün gösterisi ile devam eden Demokrasi nöbetinde Milletin üzerinde bir gücün olmadığını belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Demokrasi nöbetinin 5. Gününde sizlerin yine aynı azim, coşku ve birlik içinde olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. Hep birlikte milli irademize ters olan bu darbe girişime karşı olduğumuzu ilk günden beri gösteriyoruz. İçimize sızan bu terör örgütü üyelerini temizlemek için çok büyük mücadele veriyoruz. Yaptığımız işi hafife almayın. Cumhurbaşkanımız tehlike geçti demeden, tehlike bitmemiştir. Sizler de burada ilk günden bu yana sayımız hiç azalmadan darbe girişimine karşı bizlerin yanımızdasınız. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizlerin bu özverisi karşısında bizler de sizler için daha çok çalışıp bu şehri çok daha iyi seviyelere taşıyacağız.

Bu akşam burada çok güzel bir tablo yaşıyoruz. Bütün oda başkanları, sivil toplum örgütü başkanları ve siyasi parti başkanları ile hep birlikteyiz. Siyasi görüşünüzü ne olursa olsun, bu millet meselesidir. Bu hepimize yapılmış bir girişimdir. Hepimiz görüşümüz ne olursa olsun darbeye karşıyız. Burada bu akşam bunu hep birlikte olarak sizlere gösterdik. Hepinize çok teşekkür ediyorum.’’


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net