“ASRİ MEZARLIK PROJESİ” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » “ASRİ MEZARLIK PROJESİ”

“ASRİ MEZARLIK PROJESİ”

Written By yavuz4040 on 6 Ağustos 2016 Cumartesi | 07:35:00

Kırşehir’i yeniden imar etmek ve Kırşehir’in eksiği olan projeleri hayata geçirmek için çalışan Kırşehir Belediyesi, bir projeyi daha hayata geçiriyor.

24 Ağustos’ta ihalesi gerçekleşecek Asri Mezarlık Projesinin ihale işleminden sonra hızla yapımına başlanılacak.

Kaybettiğimizde büyük acılar duyduğumuz yakınlarımızın cenaze, defin işlemlerinin ve mezarlık ziyaretlerimizin modern, düzenli ve dini inançlarımıza yakışır biçimde yapılması amacı ile Boztepe Yolu'nda yapılması planlanan Asri Mezarlık Projesi içerisinde; cami, gasilhane, taziye evi, yönetim binası, çeşmeler ve mermer atölyeler yer alacak.

Cenaze, defin işlemlerimiz ve mezarlık ziyaretlerimiz modern bir şekilde ve dini inançlarımıza yakışır şekilde yapılacak diyen Bahçeci; “Gelecek dönem için tasarladığımız 40 projeden biri olan Asri Mezarlık projemiz içerisinde cami, gasilhane, taziye evi, yönetim binası, çeşmeler ve mermer atölyeler yer alacak. 24 Ağustosta yapılacak ihale ile inşallah ilk etapta Asri Mezarlığımızın çevre duvarını, güvenlik kulübesini, idari binasını ve 400 lahit mezar yapacağız. Geri kalan bölümlerini de ikinci etapta tamamlayacağız.

Kırşehir’e her alanda hizmet etmeye devam ediyoruz.. Biz belediye olarak sadece asfalt ve yol yapan belediye anlayışından sıyrılarak sosyal, kültürel ve eğitim alanlarında da yatırımlar yapıyoruz. Şehrimiz için daha büyük hedefler koyduk. Çünkü biz Kırşehir’e sevdalıyız..”Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net