BAŞKAN BAHÇECİ; “ALT YAPI VE YOL ÇALIŞMALARINA HIZLA DEVAM EDİYORUZ” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » BAŞKAN BAHÇECİ; “ALT YAPI VE YOL ÇALIŞMALARINA HIZLA DEVAM EDİYORUZ”

BAŞKAN BAHÇECİ; “ALT YAPI VE YOL ÇALIŞMALARINA HIZLA DEVAM EDİYORUZ”

Written By yavuz4040 on 15 Ağustos 2016 Pazartesi | 03:58:00


Kırşehir Belediyesi Yenice Mahallesi sert zemin, kilit parke tamiri, yağmurlama hattı çalışması, Kındam yol yapım ve alt serim çalışması ile Ahi Evran Mahallesi asfalt-yama çalışması devam ediyor. 

Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları denetliyor.

Başkan Bahçeci, “Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz,  Alt yapısı biten sokak ve caddelerde sert zemin çalışmalarımız yapılıyor. Su altyapısı yenileme çalışmalarımız devam ediyor, inşallah bu yıl sonunda tamamlanmış olacak. Tabi yapılan çalışmalardan dolayı bir takım rahatsızlıklar yaşanıyor, zaman zaman su kesintileri olabiliyor. Biliyoruz ki bu işin sonunda güzel ve yaşanabilir bir Kırşehir olacak. Hemşehrilerimizden bu konuda anlayış bekliyoruz. “

Çalışmaları da sürekli yakından takip eden Başkan Bahçeci,” Teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini için de çalışıyoruz.Yol medeniyettir anlayışıyla şehrimizde alt yapı ve yol çalışmaları na hızla devam ediyoruz.Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir'dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz’’ dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net