BAŞKAN BAHÇECİ, 7 AĞUSTOS PAZAR GÜNÜ YAPILACAK DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİNE HERKESİ DAVET EDİYORUM - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » BAŞKAN BAHÇECİ, 7 AĞUSTOS PAZAR GÜNÜ YAPILACAK DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİNE HERKESİ DAVET EDİYORUM

BAŞKAN BAHÇECİ, 7 AĞUSTOS PAZAR GÜNÜ YAPILACAK DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİNE HERKESİ DAVET EDİYORUM

Written By yavuz4040 on 5 Ağustos 2016 Cuma | 03:32:00

15 Temmuz 2016 darbe girişimi nedeniyle 7 Ağustos Pazar günü yapılacak olan ve Askerlik Şubesi önünden saat 16.30’dan itibaren başlayacak Demokrasi ve Şehitler mitingi ile ilgili açıklama yaptı.

Açıklama da Başkan Bahçeci şunları kaydetti; “Bilindiği gibi 15 Temmuz Cuma gecesi alçakça darbe girişimi oldu. Darbe girişiminin olduğu günden bu güne kadar tüm Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir’de de vatandaşlar her gün meydanda milli irade ve demokrasi için toplandı.

Kırşehirliler 21 gündür kendi iradesine sahip çıkmak için Cacabey Meydanı’nda toplanıyor.  Tüm Kırşehirlilere 21 gündür bizleri yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum.

Başkomutanımız Sayın Cumhurbaşkanımızda 7 Ağustos Pazar günü İstanbul Yenikapı’da büyük bir mitingle milli iradeyi taçlandıracak. Bizlerde aynı gün Askerlik Şubemiz önünden başlayarak Cacabey Meydanı’na kadar yürüyeceğiz. Valimiz, milletvekilimiz, sivil toplum örgütü başkanlarımız, tüm kurumlarımızda çalışan insanlar, çocuklarımız, gençlerimiz, yaşlılarımızla milli irade ve demokrasi için toplanacağız. Cacabey Meydanımızda bizlerin yanı sıra tüm siyasi parti grup başkanları da yer alarak konuşmalarını yapacaklar. Pazar günü yapacağımız yürüyüşü Valiliğimizle ortak düzenliyoruz. Yürüyüşümüzde herkes Türk Bayrağı amblemli tişörtlerini giyecek. Türk Bayrağı haricinde hiçbir yazı, obje, pankart yer almayacak. Bu darbe girişimi bizlere hangi siyasi görüşten olursa olsun, her kesimden insanın milli irade ve demokrasi için bir arada olduğunu gösterdi. Pazar akşamı İstanbul’da gerçekleşecek olan demokrasi ve şehitler mitingini bizlerde meydanımızda ekranlardan izleyeceğiz.
            
          Yürüyüşümüzde İl Başkanlarımızın konuşmalarının yanı sıra mehteran bölüğümüz de yer alacak. Tekrar buradan bütün Kırşehirlilere teşekkür ediyorum ve milli irade için 7 Ağustos Pazar günü gerçekleşecek olan Demokrasi ve Şehitler mitingimize herkesi davet ediyorum. “Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net