BAŞKAN BAHÇECİ’DEN ALT YAPI ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » BAŞKAN BAHÇECİ’DEN ALT YAPI ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

BAŞKAN BAHÇECİ’DEN ALT YAPI ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Written By yavuz4040 on 26 Ağustos 2016 Cuma | 12:17:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, devam eden alt yapı çalışmaları ile ilgili açıklama yaptı.

Alt yapı çalışmalarının bir şehir için en önemli çalışmalar olduğunu belirten Başkan Bahçeci, açıklamasında şunlara değindi; “ Kırşehir’in her bölgesinde büyük bir titizlikle alt yapı çalışmaları yapıyoruz. 

Bu alt yapı hizmetleri çok maliyetli yatırımlar ve belediye yönetimlerinin kaçındığı yatırımlardır. Ama inanıyorum ki yapılan en önemli yatırım. Yaptığımız çalışmalarla zaman zaman su kesintileri ve yolların kapanması nedeni ile trafik sıkışmaları oluyor. Zahmetsiz rahmet olmuyor,  bu yaz hep birlikte sıkıntı çekeceğiz. Ama çalışmalarımız tamamlandığında Kırşehir tertemiz suya kavuşacak. Çalışmalar sırasında yaşadığınız sıkıntıların farkındayız. Bu sıkıntıları minimuma indirmek için çok ciddi çalışmalar yapıyoruz, sizlerden biraz sabır bekliyoruz.

Kırşehir’in nüfusu hızla artıyor ve bu artış ile birlikte yeni yatırımlar ve çalışmalar gerekiyor. Bizler de çalışmalarımızı koordineli bir şekilde götürmeye çalışıyoruz. İçme suyu, jeotermal, kanalizasyon çalışmalarını aynı anda yapıyoruz. Kırşehirlilerinde en az rahatsız olabilecek şekilde eşilen yerlerin hemen tamiratlarını yapıyoruz. Çünkü toz ve çamurdan hemşerilerimizin de rahatsız olmasını istemiyoruz.

Bu çalışmalarla modern Kırşehir’in geleceğine önemli bir yatırım yapmış oluyoruz. Altyapı çalışmaları sizleri rahatsız edebilir ama yapılan yatırımlar şehrin geleceğine yapılan yatırımlardır. Bu çalışmalarımız bittiğinde yaklaşık 40-50 yıl civarında Kırşehir’in bir daha alt yapı ile ilgili sorunu olmayacak. Jeotermal, yağmur suyu, kanalizasyon çalışmaları ile alt yapı sorununu halletmiş olacağız. Bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Sizlerden de istediğimiz biraz sabırlı ve anlayışlı olmanız.  Allah kazasız belasız bir şekilde en hızlı, en güzel bir şekilde yapıp bitirmeyi nasip etsin” dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net