GÜZLER PARKINDA SONA DOĞRU - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » GÜZLER PARKINDA SONA DOĞRU

GÜZLER PARKINDA SONA DOĞRU

Written By yavuz4040 on 29 Ağustos 2016 Pazartesi | 12:35:00

Başkan Bahçeci;” Hem ailelerin, hem de çocukların mutlu olacağı bir parkı yakın zamanda hayata geçireceğiz.”

Kırşehir Belediyesi projelerinden olan ve aynı anda 650 kişinin piknik yapabileceği Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı projesi çalışmaları hızla devam ediyor.

Doğal güzelliği ile insanı büyüleyen Güzler Parkı’nı Kırşehir halkının hizmetine sunmak için çalışmalarımız hızla devam ediyor diye konuşan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizdedaha konforlu bir piknik alanı, seyir terasları, basket sahası, oyun grupları, kafeterya, köprüler, idari binalar, büfeler, satış birimleri ve belki de en önemlisi çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamakiçin planladığımız evcil hayvan parkı, seyir kuleleri, eğitim alanları yer alıyor.Projemizde ayrıca onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçeside olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister ailenizle650 kişinin aynı anda piknik yapacağı bir piknik alanını da halkımız için bu projede hayata geçireceğiz.

Kırşehir’i her alanda geliştirecek, değiştirecek ve Kırşehir’e yeni sosyal alanlar kazandıracak. Daha büyük hedeflere, daha büyük projelerle ilerlemek adına şehrimize yeni hizmetler ekliyoruz. Bu hizmet yarışında biz kendimizle yarışarak daha iyisini, daha güzelini deneyimimiz ve mühendislik bilgimizle harmanlayarak yeni projeler ürettik. Hem ailelerin, hem de çocukların mutlu olacağı bir parkımızı yakın zamanda hayata geçireceğiz“Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net