Mucur Belediyesi Toplu Taşımacılıkta Sürekliliğe Önem Veriyor - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Mucur Belediyesi Toplu Taşımacılıkta Sürekliliğe Önem Veriyor

Mucur Belediyesi Toplu Taşımacılıkta Sürekliliğe Önem Veriyor

Written By yavuz4040 on 4 Ağustos 2016 Perşembe | 09:29:00

Mucur Belediyesi vatandaşlarına daha iyi hizmet etmek için toplu taşımacılıktaki ısrarına devam ediyor.

İlimizde bulunan il ve ilçelerimizde belediye adına yapılan toplu taşımacılıkların kaldırılmasına rağmen Mucur Belediyesi araç filosuna bir otobüs daha ekledi.

Başkan Ali Şahin, yeni otobüsün hizmete girmesi ile Mucur halkının daha rahat ve daha ucuz bir şekilde ev ve işyerlerine gidebilmelerini sağlıyoruz. Önümüzdeki süreçte otobüs filosunun genişleyeceğini her mahalleye gidiş dönüş yapabilecek son model araçlarla hizmete devam edeceklerini söyledi.

Diğer ilçelerimizde belediye adına otobüslerin bulunmadığını, İlde ise toplu taşımacılık sisteminin özelleştiğini belirterek biz halkımızı özel şirketlerin insafına bırakmayacağız dedi.

Şahin, İktidar partisi bir belediye olmamamıza rağmen çok dar bir bütçe ile yaptığımız hizmetlerin devamını getirmeye çalışacağız dedi.

Yeni hizmete giren Otobüsün Karşıyaka, Aktürk Sitesi, Tekkent ve Gölhisar mevkilerine Mucurluları taşıyacağını söyleyen Başkan Şahin, taşımacılık hizmetlerinin yanında diğer hizmetler içinde önümüzdeki günlerde müjdeli haberler vereceğini dile getirdi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net