- 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » »

Written By yavuz4040 on 10 Eylül 2016 Cumartesi | 06:10:00

30 milyon kişi araba, uçak, vapur ve trenle yollara düştü.Tatil bölgelerinin nüfusu 10 kat arttı. Vatandaşın çoğunluğu da memleket ziyaretine yöneldi.

Kurban Bayramı öncesinde başlayan tatil ile birlikte 30 milyon vatandaş yollara çıktı. Karadan, denizden ve havadan harekete geçen vatandaşlar, tatil bölgelerine yönlendi.

‘TÜM ÖNLEMLER ALINDI’

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, 9 gün sürecek Kurban Bayramı tatili nedeniyle 25-30 milyon vatandaşın yola çıktığını belirterek, ‘Bayram trafiğinde tüm yollarda yaşanacak yoğunluk nedeniyle Bakanlık olarak kara, deniz, hava ve demiryollarında tüm önlemlerimizi almış bulunuyoruz’ dedi.

EK SEFERLER KOYULDU

Hava ve denizyollarında da ek seferlerin konulduğunun ve yol güvenliği önlemlerinin artırıldığının altını çizen Arslan, ‘Özellikle otoyollar başta olmak üzere trafik yoğunluğu fazla olan devlet yollarında da bakım, onarım gibi çeşitli nedenlerle eksilen şeritler trafiğe açıldı. Ayrıca kazaların yoğun yaşandığı noktalarda daha sıkı tedbirler alabilmek için İçişleri Bakanlığı ile işbirliği yaptık’ diye konuştu.Kaynak: 30 milyon kişi yollara düştü Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, 9 gün sürecek Kurban Bayramı tatili nedeniyle 25-30 milyon vatandaşın yola çıktığını belirterek, ‘Bayram trafiğinde tüm yollarda yaşanacak yoğunluk nedeniyle Bakanlık olarak kara, deniz, hava ve demiryollarında tüm önlemlerimizi almış bulunuyoruz’ dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net