Bahçeci; İnşallah düğünlerinde de bir arada oluruz! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci; İnşallah düğünlerinde de bir arada oluruz!

Bahçeci; İnşallah düğünlerinde de bir arada oluruz!

Written By yavuz4040 on 5 Eylül 2016 Pazartesi | 02:28:00

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen sünnet şöleninin 8.’si yoğun bir katılımla İkizarası Kent Park’ta gerçekleşti.
8. Geleneksel Sünnet Şölenine; Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Ak Parti Milletvekili Salih Çetinkaya, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Emniyet Müdür Sıtkı Akgül, ile çok sayıda vatandaş ve basın mensupları katıldı.
Kuran-ı Kerim tilavetinin okunması ile başlayan törende 240 çocuk sünnet edildi.
Sünnet şöleni öncesinde konuşan Belediye
Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’in gelişimi ve vizyonu adına çalışmalar yaptıklarını Anadolu şehirleri arasında inci bir oluşturduklarını söyledi.
Kırşehir’in daha da güzelleşeceğini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Sizler, millet için çalışan insanlardan duanızı asla ihmal etmeyin. Sünnet şölenini yaptığımız çocuklarımızın inşallah düğünlerinde de bir arada oluruz.

15 Temmuzda  ülkemizi Suriye’ye çevirmek istediler. Kırşehir’de birlikteliğin olduğunu söyleyen Başkan Bahçeci, “Sizin ve memleket için çalışan insanların ülkesini vatan hainleri işgal etmek istedi. Vatan hainleri 15 Temmuz gecesi istediklerini hayata geçirselerdi bizler şuan burada bu etkinlikleri yapamıyor olacaktık. İç savaş çıkartacak kardeşi kardeşe kırdıracaklardı. Bütün amaç ve gayeleri buydu. Ülkemizi Suriye’ye çevirme gayreti içerisinde oldular. Bizim o kadar büyük bir milletimiz var ki bu hainlere dur dedi. Bizler devletin bütün birimleri ile sizlere hizmetkarız. Aramıza fitne sokmak isteyenlere imkan vermesin.

Kırşehir için yapımı devam eden projeler dışında yeni projelerinde hazırlarına başladıklarını belirten Başkan Bahçeci, “Yeni projeleri de yapmaya devam ediyoruz. Kırşehir’de yapımına devam ettiğimiz, Ahi Evran Külliyesi, Güzler alanı gibi yerler dışında da yapmakta olduğumuz projeler var. Benim evladım ne ise sizlerin evlatları da bizler için o, büyük Türkiye hedefine bizleri bu çocuklarımız ulaştıracak. Her projemizi planlayarak hayata bölge halkı ile gerçekleştirdiğimiz istişareler sonrası hayata geçiriyoruz.

“Kırşehir’de yapımı devam eden altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Şehir merkezi ile birlikte şehrin bir çok noktasında alt yapı çalışmaları yapıyoruz. Sularımız kesilebiliyor. Toz oluyor. Şehrin alt yapı çalışmasına 40 yıldır istenilen yatırım yapılmamış Kırşehir’in tamamı neredeyse aspes borulardan su içiyor. Ama biz risk aldık. Bizde birileri gibi bu işlerin üstünü kapatıp gidebilirdik. Ama bizler, Kırşehir’in bizlere verdiği emanet noktasında çalışmalara başladık. Elektrik, su, jeotermal çalışmalarına  başlanıldı. Bu çalışmaları önümüzdeki 50 yılını planlayarak yapıyoruz. Sistemin doğru çalışması adına bu çalışmalar yapılıyor. Kırşehir’de toplamda 100 trilyonluk yatırım yapılmakta. Dedi.

Sünnet şöleni, sünnet olan çocuklara hediyelerinin verilmesinin ardından, toplu fotoğraf çekimi ile sonlandı.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net