ZABITA EKİPLERİ DENETİMLERİNİ ARTIRDI - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » ZABITA EKİPLERİ DENETİMLERİNİ ARTIRDI

ZABITA EKİPLERİ DENETİMLERİNİ ARTIRDI

Written By yavuz4040 on 9 Eylül 2016 Cuma | 03:09:00

Kırşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

Denetimler Sıkılaştırıldı

Kırşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı öncesi şeker, lokum, baklava ve benzeri tatlı üretimi ve satışı yapan işyerlerini ve imalathaneleri denetledi.

Uyarıda Bulunuldu

Kırşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerde ağırlıklı olarak hijyen koşulları, ruhsat, vergi levhası ve çalışanların temizliği konusunda incelemeler yapıldı. Gıda üretim yasasına uygun hareket etmeyen işyeri ve imalathanelere uyarılarda bulunuldu. 
Gerekli Durumda Yasal İşlem Yapılıyor

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Vatandaşlarımızın sağlıklı, hijyenik bir ortamda, gönül rahatlığıyla alışveriş yapmalarını sağlamak amacındayız. İnsan sağlığı bizim için her şeyden önemli. Üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirme noktasında asla taviz vermeyeceğiz. Denetimlerimiz sırasında esnaflarımızı gördüğümüz eksiklikler konusunda bir kereye mahsus olmak üzere uyarıyoruz. Daha sonraki kontrollerimizde aynı durumla karşılaşmamız halinde gerekli yasal işlemleri yapıyoruz" dedi. 
Şikâyet İçin

Denetimlerin bayram süresince devam edeceğini belirten Başkan Bahçeci, vatandaşların da olumsuz bir durumda şikayetlerini214 10 10 no’lu telefona bildirmelerini istedi.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net