Bahçeci; Yaptığımız İler Başarımızın Simgesidir - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci; Yaptığımız İler Başarımızın Simgesidir

Bahçeci; Yaptığımız İler Başarımızın Simgesidir

Written By yavuz4040 on 23 Aralık 2016 Cuma | 11:13:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, alt yapıda büyük başarılar sağlandığına dikkat çekerken, “Kısa sürede alt yapıda sağladığımız başarı, ilimizde daha güzel işler yapacağımızın bir ön izlemesidir”
Kırşehir Belediyesi şehirde yenileme ve değişim çalışmalara kapsamında projelerini sürdürüyor. Şehrin dört bir yanında ara vermeden süren çalışmalar vatandaşların takdirini kazanıyor. Bir yandan Kırşehir’in kaderini değiştirecek projeler tüm hızıyla devam ederken, diğer yandan ise kentin ana problemleri belediye eliyle yok ediliyor.
Bu konuda sağlanan en büyük başarılardan birisi de kent içi alt yapı çalışmaları olarak ön plana çıkıyor.
İmkânsız görülenleri başardık
“Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” ifadesini kullanan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir’i güzel günlerin beklediğini kaydetti. Bahçeci şunları söyledi: “İlimizin artık her yönüyle değişmesi ve kabuğunu kırması için var gücümüzle çalışmaktayız. Bu noktada bütün imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Göreve geldiğimizin ilk yılında mali düzenlemelerimizi yaptıktan sonra, ikinci yılında ise hemen projelerimize başladık.
Yenilediğimiz ekipman ve iş makinelerimizle 24 saat esasını hedef alarak yaptığımız çalışmalarla imkansız denileni başardık. Süreci ise titizlikle takip ettik. Öncelikle büyük projelerimize ve kentimizin sıkıntılarına çözüm bulacak dokunuşlarla başladık. En büyük sorunların başında ise yollar geliyordu. Bu konuda radikal kararlar aldık. konsept caddeler ve modern yollar hedefiyle neredeyse kenti sil baştan değiştireceğiz.Ekip ruhu, ortak akıl ve fedakâr çalışma prensibiyle başarılı olduk”dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net