Başkan Bahçeci ; “Çalışmalarımız Takdir Kazanıyor” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Bahçeci ; “Çalışmalarımız Takdir Kazanıyor”

Başkan Bahçeci ; “Çalışmalarımız Takdir Kazanıyor”

Written By yavuz4040 on 20 Aralık 2016 Salı | 04:37:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci  yapılan çalışmaların Kırşehir halkı tarafından takdir kazandığına dikkat çekerken, “Kentimize verdiğimiz değer vatandaşlarımız tarafından tescilleniyor. Hemşerilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi.
Kırşehir  Belediyesişehrin  dört bir yanında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.  Büyük projeler ile hayal olarak görülenleri bir bir gerçekleştiren Belediye, kentin kanayan yaralarına da merhem oluyor. Kırşehir’li vatandaşların en çok şikayet ettikleri konuların başında yer alan alt yapı ve yollar da bu kapsamda yenileniyor. Ana cadde ve yollarda kaliteli asfalt, modern cadde ve kaldırımlar ile konsept projeler uygulayan Kırşehir Belediyesi, şehrin birçok yerinde işlem yapıyor. VatandaşalarKırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor. Yıllarca sokaklarında yol ile ilgili sıkıntılarının bitmesiyle mutlu olan mahalle sakinleri Kırşehir Belediyesi’nin çalışmalarını takdir ettiklerini belirttiler.
Çalışmalarımızla Halkımızdan Beğeni kazanıyoruz
Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , “Vatandaşlarımızın mutlu olması bizim için en büyük mükafattır” dedi. Kırşehir Belediyesi’nin kentte yaşayanların mutlu olması odaklı projeler hazırladığına değinen Bahçeci, “İlimizin gelişimi değişimi ve Yeni Kırşehir hedefiyle çıktığımız yolda belediyemizfedakarca çalışmaktadır. Mevsim koşullarına bakmaksızın tüm birimlerimiz 24 saat esasıyla marka şehir sloganıyla çalışmaktadır. Yaptıklarımızın karşılığını ise güzelleşen ve değişen bir Kırşehir ile alıyoruz. Değişim ve gelişimi ise kentimiz ve hemşerilerimiz en güzel şekilde hissediyor. Artık kaderine mahkum olan bir kent yerine sorunları anında yok eden bir yönetimle ve marka projelerimizle beğeni kazanıyoruz” ifadesini kullandı.
Çalışmalarımızın takdirini en güzel hemşerilerimiz veriyor

Kırşehir halkının kendilerine yaptığı duanın her şeyin üstünde olduğunu ileten Bahçeci “Çalışmalarımızın takdirini en güzel hemşerilerimiz veriyor. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızdan bu yönde takdir ve beğeni alıyoruz. Bunun en yakın örneği ise 14 Mahallede yaşayan sakinlerdir. İlimizdeki 14 Mahalle sakinleri uzun zamandan beri bozuk yollar ve buna ilişkin sorunlar ile mücadele ediyordu. Yollarda sağladığımız değişim ve gelişimi burada da sağladık. Son günlerde yapılan alt yapı çalışmalarından dolayı bizlere sabır gösteren Kırşehir halkına teşekkür ederiz” diyerek sözlerine son verdi. 


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net