Başkan Bahçeci; Hayallerimizi gerçekleştiriyoruz - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Bahçeci; Hayallerimizi gerçekleştiriyoruz

Başkan Bahçeci; Hayallerimizi gerçekleştiriyoruz

Written By yavuz4040 on 25 Aralık 2016 Pazar | 12:16:00

Mevsim şartlarına aldırmıyoruz…
Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci kentte yaz ve kış mevsimi ayırt etmeksizin çalışmalara devam ettiklerini kaydederken, tüm ekiplerin her koşulda ve her şartta profesyonel bir şekilde çalışacak bir duruma geldiğine dikkat çekti.
Kırşehir Belediyesi kentin modern ve yaşanabilir bir şehir haline gelmesi adına projelerine ara vermeden devam ediyor. Bu bağlamda fedakârca çalışan Belediye personeli mevsim koşullarına aldırmaksızın çalışmalarını sürdürüyor. Marka bir şehir olması hedefine varmak adına en olumsuz hava koşullarında dahi çalışan Belediye kış mevsimine olmasına rağmen başarıyla yolunda ilerliyor. Kenti adeta şantiye alanına çeviren Belediye sorunların bir daha konuşulmadığı şehir hedefine doğru ilerliyor.
Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediyenin her yönüyle profesyonel bir çalışma yöntemi benimsediğine vurgu yaptı. ”Kırşehir adına kurduğumuz hayallerimizi gerçekleştireceğiz” diyen Bahçeci “Görevde olduğumuz 8 yılı dolu dolu geçiren bir yapıda işlerimizi yaptık. Kırşehir’imiz de devasa projeleri neredeyse bitirme noktasına geldik. Bunun yanında sorunları kökten bitirecek mega projelere imza atıyoruz. Bu bağlamda şehrin kanayan yaraları da en kısa sürede sonlandırılacak.” şeklinde konuştu.
Kırşehir Belediyesi’nin her mevsimde çalışabilen bir yapıya geldiğini ileten Bahçeci, “Bilindiği gibi daha önce tüm belediyelerde olduğu gibi Belediyemiz de belirli mevsim ve aylarda çalışabiliyordu. Biz bu algıyı tamamen değiştirdik. Mart ayında açtığımız yol ve şantiye mevsimini her aya yayacak bir duruma getirdik. Bütün personelimiz ve ekiplerimiz bu bağlamda profesyonel oldu. Şu an devam eden alt yapı çalışmaları bunun en güzel örneğidir. Kısa zamanda daha çok iş şiarıyla Kırşehir’imiz güzelleştirmeye devam edeceğiz” diyerek sözlerine son verdi.  Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net