AİLE YAŞAM MERKEZİ KURS KAYITLARI BAŞLADI - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » AİLE YAŞAM MERKEZİ KURS KAYITLARI BAŞLADI

AİLE YAŞAM MERKEZİ KURS KAYITLARI BAŞLADI

Written By yavuz4040 on 18 Ocak 2017 Çarşamba | 01:23:00

Kırşehir Belediyesi, Aile Yaşam Merkezi, Kervansaray ve Bahçelievler konağında  ikinci dönem kurs kayıtları başladı

Kırşehir'de yaşayan ve okuyan gençler, hanımlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden Aile Yaşam Merkezi,Kervansaray ve Bahçelievler konağında  yeni dönem kurs kayıtları devam ediyor.

13 Şubat  2017 tarihinde başlayacak kurslar içerisinde Aile Yaşam Merkezimizde; Hat;Filigrafi,İngilizce A1,Diksiyon,Arapça,Fotoğrafçılık,İğne Oyası,Suzeni,Ahşap Boyama,Dantel Anglez, Erkekler ve Bayanlar için Kuran-ı Kerim, Ney ,Tezhip,Okul Öncesi, Yetişkin ve çocuklar için Piyano ,Çocuklar ve Yetişkinler için Resim,Bağlama,Gitar,Step,Step Aerobik,Plates,Zumba, Çocuklar için Tiyatro,Kağıt Rolyef,Kaligrafi, Tel Kırma,İşaret Dili,Evde Çocuk tasarımı ve Takı tasarım branşlarda kayıtlar devam ediyor.

Kırşehir’de kültürel, sosyal ve eğitsel alanda faaliyetlerimizi artırmak ve Kırşehirlilerin ihtiyacı olan etkinlikleri düzenlemek için bu merkezlerimizi açtık diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Açtığımız kurs merkezlerimiz Kırşehirliler tarafından yoğun ilgi görüyor. Açtığımız kurslarımızla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik kattık. Kırşehir’in huzur şehri olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz ‘sosyal belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biridir kurs merkezlerimiz. Yaz döneminde olduğu gibi kış döneminde de açılan kurslarımız yine Kırşehirlilerin uğrak yerlerinden biri olmaya devam ediyor ”
Kayıtlar 9 Ocak 2017-27 Ocak 2017 tarihleri arasında Aile Yaşam Merkezi ve Konaklarda yapılacaktır.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net