Başkan Bahçeci, Karne Dağıtım Törenine Katıldı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Bahçeci, Karne Dağıtım Törenine Katıldı

Başkan Bahçeci, Karne Dağıtım Törenine Katıldı

Written By yavuz4040 on 22 Ocak 2017 Pazar | 05:10:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Süleyman Türkmani  İlk Okulu ve Fatoş Çetin Anaokulu’ndaki öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Süleyman Türkmani İlkokulu ve Fatoş Çetin Anaokulunda gerçekleşen karne törenine Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Bugün yarı yıl tatili için öğrencilerimiz karne alıyorlar. Bizde tören için Süleyman Türkmani İlk Okulundayız. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Emeklerinin karşılığı olarak karnelerini alacaklar. Aynı zamanda veliler de karne alıyorlar.Kırşehir eğitime önem veren bir şehir. Velilerimizde çok bilinçli öğrencilerin okulda ve sınıfta ne yaptıklarını sıkı bir şekilde takip eden velilere sahip bir şehir, velileri de tebrik ediyoruz. Kırşehir eğitim de Türkiye ‘nin en üst sıralarda olmuş bir şehirdir. Bunda emeği geçen başta öğretmenlerimize, idarecilerimize, velilerimize ben teşekkür ediyorum.

TEOG sınavında çok başarılı neticeler aldık. İnşallah ne nesillerimiz bu güzel eğitimle birlikte İnşallah Türkiye de Kırşehirliler de söz sahibi olmaya devam edecek. Başarılarının devamını diliyoruz. 15 gün bir tatil olacak bu tatilde çocuklarımız hem kendilerini biraz dinlendirecekler, hem de ikinci yarı yıla daha güçlü bir şekilde başlayacaklar. Karne alan tüm yavrularımıza, çocuklarımızı tebrik ediyor ve  başarılarının devamını diliyorum.’’ Dedi.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net