Başkan Kendirli Gazetecilerle Buluştu - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Kendirli Gazetecilerle Buluştu

Başkan Kendirli Gazetecilerle Buluştu

Written By yavuz4040 on 10 Ocak 2017 Salı | 16:05:00

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Kırşehir'de medya kuruluşları ile bir araya geldi.

Mustafa Kendirli ve beraberinde Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer ve Gençlik Kolları Başkanı Özgür Yönlü'nün siyasi heyet olarak katıldığı akşam yemeğine Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü ve OHAL Müdürü Osman Demir, Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Halil Çalışır ve basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı. 

Başkan Kendirli, gazetecilerin ülkenin birliği ve bütünlüğü yönünde son derece önemli bir hizmeti olarak ifa ettiğini belirterek; "Ülkemiz son derece önemli bir dönemden geçiyor.

Anayasa değişikliğinin gündemde olduğu bu dönemde de gazetecilerimizin sağ duyulu ve geleceği gören, ülkemizin menfaatlerine uygun bir duruş sergilediğini görüyoruz. Bu bizi son derece mutlu ediyor ve inşallah bu birlikteliğimizi kimse bozamayacak.

Siyasi kimliğim dışında bu ülkenin bir ferdi olarak buradan MHP Lideri Sn. Devlet Bahçeli'ye çok teşekkür ediyorum. Ülkemizin sıkıntılı dönemlerinde her zaman hükümetimize destek verip; Devlet adamlılığını bir kez daha gösterdi. Kendisine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunarken; CHP'nin de kime ve neye hizmet ettiğini kamuoyunun takdirine bırakıyorum ve her zaman birlik ve beraberliğimizi ümid ediyorum’’ dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net