Kırşehir Belediye Spor Kulübü Sezonu Açtı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Kırşehir Belediye Spor Kulübü Sezonu Açtı

Kırşehir Belediye Spor Kulübü Sezonu Açtı

Written By yavuz4040 on 18 Ocak 2017 Çarşamba | 01:52:00

Kırşehir Belediyesi Spor Kulübü 2017 yılı sezon açılışını yaptı
Tenis kortta gerçekleşen törene sporcular, aileler ve antrenörler katıldı.

Sezon açılışında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “ 2017 yılı Belediye spor kulüplerimizin sezon açılışı törenine hoş geldiniz. 13 branşta Belediye olarak spora destek verdiğimiz için çok mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. 

Özellikle futbol dışındaki alanlarda faaliyetlerin artması ve beni son derece mutlu ediyor. Futbol da önemli bir branş. Profesyonel spor’da önemli ama aslından şehirde yaşayan gençlerimizin insanlarımızın daha çok amatör spor la ve daha yakından ilgilendiriyor diye düşünüyorum. Daha verimli ve daha faydalı biz belediye olarak sekiz yıldır spor ailemize yeni branşlar ve yeni sporcular katarak yolumuza devam etmeye gayret ediyoruz. İnşallah bundan sonrada önümüzdeki günlerde de yeni branşlarda yine faaliyetlerimizi artırarak devam ettireceğiz. Hem spor çok önemli özellikle gençlerimizin hayatında spor yer alması geleceğimiz açısından son derece önemli diye düşünüyorum.

Maalesef millet olarak spor alışkanlığı yüksek bir millet değiliz ama özellikle çocuk yaşlarda bu alışkanlıkları kazanmak ve hayatı boyunca düzenli bir şekilde yapabilen gençler bence hayatta daha başarılı olurlar. Belediye olarak bizim en büyük görevimiz ilimizde yaşayan insanların yaşam kalitelerini yükseltecek  yatırımlar yapmak işler yapmak. Tenis Kortlarımız bu amaçla yapıldı.İnşallah önümüzdeki günlerde başka yatırımlarımızda olacak. Onlarla da ilgili hazırlıklarımızı arkadaşlarla yapıyoruz. Amatör olunca gönüllülük esası da çok önemlidir. Buradaki hocalarımız farklı görevdeler ama gönül vermişler bu işe bir spor alanında, bir branşta yıllardır şehrimizde bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Ben arkadaşlarıma her zaman söylüyorum bu şehirde bu manada bir şeyler yapmaya çalışan herkese mutlaka bizim destek olmamız lazım. Bu bizim ana görevlerimizden bir tanesi. Sporda, Kültüre


de, Sanatta bu böyle. İnşallah Kültür Merkezimizi mart sonunda açacağız ve orada bir çok alanda daha güzel hizmetleri de inşallah hayata geçireceğiz.

Özellikle gönül veren değerli insanlara spor konusunda çalışan hemşehrilerime özellikle teşekkür ediyorum. Gönüllü yapılan her şey kıymetli, bir iş gönüllü yapılıyorsa o son derece kıymetli diye düşünüyorum ne kadar teşekkür etsek az. Çocuklarını spora getiren ailelere teşekkür ediyorum. Bıkmadan usanmadan, istikrarlı bir şekilde onları getiriyorlar ve onları geleceğe hazırlamak adına çok bir şey yapıyorlar. Onlara teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum. Miniklerimize de teşekkür ediyorum hepsinin gözlerinden öpüyorum. Onları buralarda görmek beni son derece mutlu ediyor.

İnşallah 2017’de başarılarla geçer. Kupalarla, madalyalarla geçer ama hepsinden önemli katılmak bu işin bir parçası olmak. Hepsinden kıymetli olan bu ama istikrarlı ve düzenli bir çalışmayla da başarılamayacak hiçbir iş yok. İnşallah bütün takımlarımızdan birer kupa ve madalyaları bekliyoruz.   Allah yardımcınız olsun inşallah böyle burada birlik ruhu da çok önemli farklı branşlarda diğer kulüplerimiz inde birbiri ile kaynaşması bir araya gelmesi birbirini tanıması , sohbet etmesi , kaynaşması, birbirinden bilgi aktarması, deneyim aktarması yine son derece önemli Belediye olarak bu faaliyetlerimizi bu manada daha fazla yapmamız lazım. Bir araya getirip bu paylaşımı daha fazla yapmamız lazım. Ben başarılar diliyorum. Organizasyonu yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net