Kırşehir Belediyesi Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Kırşehir Belediyesi Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Kırşehir Belediyesi Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Written By yavuz4040 on 10 Ocak 2017 Salı | 02:44:00


Kırşehir Belediyesi kışın zor şartlarda karla olan mücadelesini aralıksız olarak sürdürüyor

Şehirde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gereken tedbirleri alan Kırşehir Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğünden oluşturulan ekipler sabah erken saatten itibaren yoğun mesai yaptı.
Kırşehir’de gece saatlerinde başlayan kar yağışı ile Kırşehir Belediyesi ekipleri karla mücadele çalışmalarını hızlı ve etkili bir şekilde başladı.
Kapanması muhtemel yollara Belediye iş makineleriyle anında müdahale ederken, tuzlama çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.
İlk olarak rampa ve ana yollara müdahale eden belediye ekipleri, daha sonra mahalle aralarında da vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak adına çalışmalar yaptı. Vatandaşlar zamanında yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci“ Meteorolojiden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda İlimize dün akşam itibari ile kar yağacağını biliyorduk. Bizde bu nedenle önceden önlemlerimizi aldık ve her an teyakkuzda olan bir ekip oluşturduk. Karın yağması ile birlikte ekiplerimizle sabahın erken saatlerinde karla mücadele çalışmalarına başladık. Gerekli bölgelerde tuzlama ve yol açma çalışmalarını yaptık. Dolmuş girmeyen bölgelere de sabah saatlerinde ulaşıma açtık. Karla mücadele çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Ayrıca Çarşı merkezindeki kaldırımların temizlenmesi içinde ayrı bir ekip kurarak, yayaların can güvenliğini sağlamış olduk. Vatandaşlarımızdan kapanan veya buzlanma olan yerlerin Belediyemiz Ak Masa servisinin 214 10 10 numaralı telefonuna bildirmelerini önemle rica ediyorum" dedi.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net