Asfalt Serimi İçin Hazırlık Çalışmaları Başladı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Asfalt Serimi İçin Hazırlık Çalışmaları Başladı

Asfalt Serimi İçin Hazırlık Çalışmaları Başladı

Written By yavuz4040 on 22 Şubat 2017 Çarşamba | 08:28:00

Terme Caddesinde Asfalt Serimi için hazırlık Çalışmaları Başladı

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Alt yapı çalışması tamamlanan Terme Caddesinde asfalt serimi için hazırlık çalışmalarına başladı.
Alt Yapı Çalışmalarını hızla sürdüren Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Terme Caddesinde Asfalt serim çalışmalarının birinci etabına başladı.
            Birinci etap çalışmaları hızla yapılarak Terme Caddesinden, Kapıcı Camiine kadar olan bölümü Mart ayına kadar hazır hale getirilecek. Çalışmalar koordineli ve etap etap olarak yapılacak.
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Terme Caddesi sanayi kavşağından yol çalışmalarımız bismillah deyip başladı. Yol proje kotuna göre kazınacak. Tahminen 3 gün kazıma yapılacak kapıcı camiine kadar ve daha sonra diğer şeriti yapacağız.10 günün sonunda asfalt seviyesine getirip asfalt sermeye başlayacağız.iki gün civarında asfalt serimi sürecek ondan sonra etap etap Atatürk Caddesi, Ankara Caddesi,Lise Caddesi şeklinde inşallah en hızlı şekilde mevsimin müsaade ettiği ölçüde hızlı bir şekilde asfalt çalışmalarımızı bitireceğiz. Asfalt bittikten sonra kaldırımlarla ilgili çalışmalara başlayacağız.En son aşınma tabakası dediğimiz bütün proje bittiğinde serilecek ama alt temel serimi inşallah sererek gidecek. İnşallah hızlı bir şekilde çamurdan ve tozdan kurtarmış olacağız. Zor bir çalışma gerçekleştirdik yaklaşık yedi aydır burada alt yapı da bir çalışma yapıyoruz Kırşehir’lilere sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Belki Belediye olarak bir risk aldık ama Kırşehir’in geleceği açısından en doğru olanı yaptığımıza inanıyoruz.Kırşehir uzun yıllar alt yapı ile ilgili bir sorun yaşamamasını istiyoruz . Şehir merkezinde yollarımız, kaldırımlarımız, peyzaj, aydınlatma, trafik sistemi her şeyi değişecek şekilde olacak. Bunları yapmadan önce tüm alt yapıyı yenileyelim ki bir daha yap boz olmasın istedik bu da zaman ve sabır gerektirdi. Bu kışı çamurlu ve tozlu geçirdik ama İnşallah Kırşehir Türkiye’de parmakla gösterilir şehir merkezine bu proje sayesinde kavuşmuş olacak.” dediShare this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net