Başkan Bahçeci Geleceğe Can Verdi! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Bahçeci Geleceğe Can Verdi!

Başkan Bahçeci Geleceğe Can Verdi!

Written By yavuz4040 on 2 Şubat 2017 Perşembe | 11:24:00

Kırşehir Belediyesi Türk Kızılay’ına destek verdi

Sosyal sorumluluk projelerinde gösterdiği büyük duyarlılıkla dikkat çeken Kırşehir Belediyesi örnek bir çalışmaya daha imza attı. ‘Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır’ sloganıyla hareket eden Türk Kızılay’ının kampanyasına Kırşehir Belediye personeli kan bağışı yaparak destek verdi.

Cacabey  Meydanında bulunan Kızılay’ın kan alma  TIR’ına gelerek kan bağış kampanyasına destek veren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kampanyaya belediye personelinin gönüllü olarak katıldığını belirtti.

Başkan Bahçeci kampanyada yaptığı açıklamada Belediye Personeli arkadaşlarımızla birlikte Kızılay’ımızın yapmış olduğu Kan Bağışı çağrısına cevap vermek için bugün kan veriyoruz. Kızılay’ımız bizim güzide kuruluşlarımızdan bir tanesi ve bu manada Türkiye’de çok güzel hizmetler sunuyorlar. 

Cacabey meydanımızdaki bu Kan alma aracında 125 arkadaşımızla birlikte bizde Belediye olarak Kızılay’ımıza destek vermek için buradayız. Arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hepsi gönüllü olarak kampanyaya katıldılar, bu çağrıya kulak verdikleri için çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 

Kırşehir’de Kan bağışı oranı yüksek Kızılay’ımız düzenli olarak meydanımızda araçları ile bu kampanyaları yürütüyor. Kırşehirlileri de bu kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz. Bu manada bu bir ihtiyaç hasıl olduğu belli. Hep birlikte Kızılay’ımızın ihtiyacı olan böyle kampanyalarla destek vermiş olacağız. Kampanyaya destek olan herkesi ve arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net