GÜMRÜK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İNCELEME YAPTI - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » GÜMRÜK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İNCELEME YAPTI

GÜMRÜK BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İNCELEME YAPTI

Written By yavuz4040 on 17 Şubat 2017 Cuma | 10:51:00

Gümrük Bölge Müdürlüğü Borsada İnceleme Yaptı
Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdür V. Hasan Yassıbaş ve Bölge Müdür Yardımcısı N. Aylin Yıldızbayrak, Ticaret Borsasında incelemelerde bulundu.

Ticaret Borsası tarafından Kırşehir Gümrük İl Müdürlüğüne tahsis edilen yerlerde inceleme yapan Bölge müdürlüğüne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu,Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yılmaz, Murat Tekdoğan eşlik ederken Ticaret Borsası adına Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz, Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Bektaş, Alaattin Gözel ve Genel Sekreter Battal Çelik eşlik etti.

Ziyarette Ticaret Borsası tarafından Kırşehir Gümrük Müdürlüğüne tahsis edilen yerler gösterildi. Borsa Başkanı Yavuz görüşmede Gümrük yetkililerine şunları söyledi “Borsamız tarafından ilimize büyük katkı sağlayacak olan Gümrük Müdürlüğünün yerleri yapılana kadar borsamız idari binasında da geçici olarak hizmet verilebileceğini bu konuda ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.
Kırşehir’e kurulacak olan Gümrüğün tüm alanlarda hizmetleri karşılayabilmesi gerektiğini söyledi. İnceleme yapılan yerlerde resim çekilip bilgi alınıldı.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net