Şükranlar Kırşehir Belediyesi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Şükranlar Kırşehir Belediyesi

Şükranlar Kırşehir Belediyesi

Written By yavuz4040 on 26 Şubat 2017 Pazar | 07:40:00

Kırşehir Belediyesi Şehitliği Unutmuyor…

Kırşehir Belediyesi, Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından Ahmet Tozluk Şehitliğinin içerisinde bulunan tüm şehit mezarlarının genel bakımı ve temizliği yapıldı.

Kırşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmada, şehit mezarlarının bakımları gerçekleştirildi ve çevre temizliği yapıldı. Şehitlik içi mevsimlik çiçek dikimi yapıldı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci "Şehitliğimiz bizim göz bebeğimiz. Bu gün burada ve Türkiye'nin her yerinde rahat şekilde güvenilir bir şekilde yaşayabilmemizin vesilesidir şehitlerimiz. Bu bakımdan bizim şehitliğimiz bizim kutsalımızdır. Şehitliğimizi düzenli hale getirmek ve  görünümünü daha hoş hale getirmek, şehitliğimize yapılan ziyaretlerde, şehitliğe yakışır bir şekilde bakımlarını gerçekleştirdik.”

Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz diyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “ Onlar belki bugünleri göremediler ama bizler şehitlerimizin bize emaneti olan vatanımıza gözümüz gibi bakıyoruz. Şehit mezarlarının bakımlarını gerçekleştirdik. Şehitlere olan vazifemizi hiçbir zaman unutmamalıyız, ne yaparsak yapalım şehitlerimizin haklarını ödeyemeyiz. Vatan için canını veren şehitlerimiz için bizlerde üzerimize düşen görevlerimizi yapacağız” dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net