Tema Vakfı Üyeleri, Başkan Bahçeci'yi Ziyaret Etti - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Tema Vakfı Üyeleri, Başkan Bahçeci'yi Ziyaret Etti

Tema Vakfı Üyeleri, Başkan Bahçeci'yi Ziyaret Etti

Written By yavuz4040 on 15 Şubat 2017 Çarşamba | 04:36:00

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma, Doğal Varlıkları Koruma Vakfı TEMA Kırşehir İl Temsilcisi Sultan Kıymaz ve vakıf üyeleri, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'yi makamında ziyaret etti. 

Ziyarette konuşan TEMA Vakfı Kırşehir İl Temsilcisi Sultan Kıymaz, gelecekle ilgili projelerinin olduğu ve bu projeleri gerçekleştirmek için çalışmalarının devam ettiğini bildirdi. 

TEMA Vakfı'nın çok sayıda gönüllüsü olduğunu söyleyen Kızıl, "Gelecek nesillere yaşanılabilir bir şehir bırakmak istiyoruz. Doğasıyla, havasıyla, yeşil alanlarıyla ama her şeyden önemlisi bilinci yüksek bazı değerlerin farkında olan eğitilmiş bir nesil yetiştirmek istiyoruz" dedi. 

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, ellerinden gelen her türlü yardımı yapmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Bahçeci Belediye ve şahsı adına yapılması gerekenleri yapması konusunda Tema Vakfına maddi ve manevi anlamda desteklerini sunacaklarını ifade etti. Ziyaret görüş alışverişinin ardından sona erdi.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net