“1. SİNEMA GÜZELİ YARIŞMASI” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » “1. SİNEMA GÜZELİ YARIŞMASI”

“1. SİNEMA GÜZELİ YARIŞMASI”

Written By yavuz4040 on 21 Mart 2017 Salı | 14:41:00

Finalist Kızlar Güzellik Mucizelerini Denedi
1.Sinema Güzeli Yarışması’nın birbirinden güzel finalist kızlarına İmperial Güzellik Merkezi’nde Fransa’dan sonra Türkiye’de ilk defa uygulanan güzellik mucizesi ‘ExpertiseCorporelle’ yapıldı.Adaylara bu uygulama ile özel program çıkarılarak kişinin hangi besinlere zaafı ve alerjisi olduğu belirlendi.

“Ses” ve “Hayat” dergileri tarafından 60’lı ve 70‘li yıllarda düzenlenen, ‘Sinemanın Kral ve Kraliçeleri’nin seçildiği efsanevi yarışma tekrar hayata geçiyor.Türkiye’nin yeni kral ve kraliçelerinin seçileceği 1.Sinema Güzeli Yarışması’nda sektörün önde gelen isimlerinin jürileri tarafından başvurular özenle değerlendirildi ve finalistler belirlendi. Birbirinden güzel finalist kızların İmperial Güzellik Merkezi’nde ölçümleri yapıldı ve bazı besinlere olan alerji ve zaafları belirlendi. Cryo 21 tekniği ile de sorunlu görülen bölgelere soğuk lipoliz uygulandı ve eksi 40 derece ile yağlar dondurularak işlevsiz hale getirildi. İmperial Güzellik Merkezi sahibi Özlem Posbaşoğlu güzeller ile yakından ilgilenip kendilerine sığuk lipoliz yöntemi ile de ayrıntılı bilgi verdi

Birbirinden değerli ödül törenleriyle adını duyuran ünlü organizatör Atilla Kaplakarslan önderliğinde ve Film-San Vakfı’nın manevi katkılarıyla düzenlenecek “1. SİNEMA GÜZELİ YARIŞMASI” Vizyon Production, BONNE VIE (Yeni Hayat) Dergisi, Bonart Ajans ve Antalya Holiday Medya işbirliğiyle gerçekleştirilecek.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net