Bahçeci; Alt Yapıya Dokunmayıp Üstünü Güller Geçerdik - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci; Alt Yapıya Dokunmayıp Üstünü Güller Geçerdik

Bahçeci; Alt Yapıya Dokunmayıp Üstünü Güller Geçerdik

Written By yavuz4040 on 19 Mart 2017 Pazar | 10:08:00

Kırşehir Belediyesi Terme Caddesinde  ve  Atatürk Caddesinde başlattığı alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt serim uygulamasına başladı
Kırşehir Belediyesi  alt yapı noktasında yaklaşık 30 yıl boyunca yatırım almamış ana ishale hattını komple yeniledi.
Başkan Bahçeci Terme Caddesinde  Asfalt atımı çalışmalarımız devam ediyor. Atatürk caddesinde yol çalışmalarımız hızla devam ediyor. Plentmiks serimimiz devam ediyor. Alt yapısı biten Terme Caddesi, Atatürk caddesi, Lise Caddesi, Ankara Caddesi asfaltlama çalışmalarımız hızlı bir şekilde tamamlayacağız amacımız asıl çalışma yapılana kadar bu yılda yapacağımız yol, kaldırım ve bütün çalışmalar yapılana kadar tertemiz yoldan çamurdan hızlı bir şekilde Kırşehir’i kurtarıp o zamana kadar Kırşehirlilerimize bu hizmeti en güzel şekilde sunacağız.
Kırşehirli hemşehrilerime sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum diyen Başkan Bahçeci Altı ay gibi kısa süre içerisinde yedi kalem alt yapı bitirmek bence ciddi bir başarı diye düşünüyorum. Alt yapıya 100.000.000 tl yatırım yaptık. Hiç bir belediye başkanı alt yapıya girmek istemez. Ama biz risk alarak 30 yıl önce yapılan alt yapı tamamen yeniledik.
Bizde alt yapıya  dokunmaya bilirdik 3-5 yıl idare edecek çalışmalar yapabilirdik. 30 yılda bir yapıldığı gibi ama biz bunu yapmadık,  Kırşehir’in geleceğine çok doğru, çok önemli bir hizmeti alt yapıyı komple yenileyerek yapmış oluyoruz.
Bu işler biraz sabır gerektiriyor. Bazen biraz sabırlar zorlandı ama inşallah 2017 yılında kaldırım, yol ,peyzaj çalışmaları bittiğinde inşallah bu çalışmalarımız daha iyi anlaşılacak. Kırşehirimize hayırlı olsun.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net