Bahçeci TÜGVA Başkanı Emanet’e Bilgiler Verdi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci TÜGVA Başkanı Emanet’e Bilgiler Verdi

Bahçeci TÜGVA Başkanı Emanet’e Bilgiler Verdi

Written By yavuz4040 on 13 Mart 2017 Pazartesi | 07:29:00

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırşehir temsilciliği açılışı için Kırşehir’e gelen Tügva Genel Başkanı İsmail Emanet, yapımı devam eden Ahi Evran Külliyesini gezdi. Külliye hakkında Belediye Başkan Yaşar Bahçeci’den bilgiler alan Emanet projede biten etapları gezdi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci TÜGVA Başkanı İsmail Emanet’e Belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Başkan Bahçeci TÜGAV Genel Başkanı İsmail Emaneti ağalar konağında ağırladı. “Kırşehir’imize gençlik hizmetleri noktasında, gençlerin koordine edilmesi noktasında çok önemli hizmetlerde başlangıç olmasını umuyorum diyen Başkan Bahçeci, Bizde Belediye olarak yerel yönetim olarak şehrimizdeki bütün gençlerin sorunlarına bizleri yakından ilgilendiriyor. Bilinçli bir gençliğin yetişmesi açısından, doğruluk kanalize edilmesi açısından böyle güzel sivil toplum örgütüne son derece ihtiyacımız var. Tügva Genel Başkanına ve Yöneticilerine böyle bir STK’nın açılışına vesile olduğu için ayrıca Kırşehir gençliği adına da teşekkür ediyorum’’ dedi.

Tügva Genel Başkanı yaptığı konuşmada “Kırşehir’lilerle olmaktan yaşadığım mutluluğu belirtmek isterim. Üzerimde selamı kalmasın Bilal Erdoğan ağabeyinde tek tek her birinize selamı var. Özel acil bir işi çıktığından dolayı Kırşehir’e gelemedi. Bir dahi programa beraber geleceği sözünü aldık. Vakfımız için önemli, vakfımızdan da asıl yeni Türkiye’nin inşasında yer alacak gençleri yetiştirecek bir mekânın açılışını yaptık. STK larımızın aynı masada oturup istişare etmesi, beraber olması bizim için çok kıymetli, çok önemli. Küfrün bu denli beraber olduğu bir dönemde biz inananlar olarak inandığımız dava uğruna artık aramızdaki husumetleri, kavgaları bir kenara bırakmalı bizde bu ülke için, bu topraklar için ve bu ümmet için hayırlı işler yapabilme adına inşallah beraber bir çok işe imza atıyor olabilmemiz lazım. Kırşehir’de böyle güzel birlik ve beraberliği görmekte ayrıca bizi mutlu etmiştir. Bizleri yalnız bırakmadığınız için her birinize ayrıca teşekkür ediyorum’’ dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net