Bahçeci'nin Faaliyet Sunumları Devam Ediyor - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci'nin Faaliyet Sunumları Devam Ediyor

Bahçeci'nin Faaliyet Sunumları Devam Ediyor

Written By yavuz4040 on 16 Mart 2017 Perşembe | 08:59:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Belediye çalışmaları hakkında faaliyet sunumlarına devam ediyor

Kırşehir Belediyesi Türk Halk müziği korosu ekibine bir belediye çalışmaları hakkında sunum yaptı. Başkan Bahçeci ; 2009 yılında görev geldikleri 2017 ye yılına kadar düzenli bir şekilde faaliyet sunumlarına devam ediyoruz dedi.

Düzenli olarak bir faaliyet sunumu gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Faaliyet sunumumuz da geçtiğimiz yıl neler yaptığımızın , bir sonraki yıl nelere yapacağımızı Belediyemizin mali durumu,personel durumu her şeyi şeffaf bir şekilde sekiz yıldır düzenli olarak burada yaptığımız toplantılarla paylaşmış oluyoruz.

Başkan Yardımcılarımız, İlgili Müdürlerimiz ve arkadaşlarımızla projelerle ilgili bire bir şikayet, eleştiri ,öneri ve görüşler varsa sizlerden Kırşehirlilerden dinleme fırsatı bulmuş oluyoruz bu bizim içim son derece faydalı oluyor. Hep söylüyoruz halkın rotasını çizmediği siyasetçiler gemiyi karaya oturmaya mahkumdur onun için halkın ne istediğini bileceğiz ki ona göre politikalarımızı geliştirelim, ona göre kendimizi kontrol edelim hatalarımız eksiklerimiz varsa bunları da düzeltebilelim. Kırşehirliler içinde belediyenin ne yaptığını, ne yapacağını, durumunun ne olduğunu şeffaf bir şekilde görmesi son derece faydalı oluyor. Belediye’ye olan güven Belediye’nin şeffaf olması belediye yönetimi açısından yine son derece önemli. Kırşehir’den işin doğrusu son derece bu manada belediye tam manası ile yapılan işlerle ilgili güven noktasında bir takım sıkıntılar var ama son yıllarda bu sorunu önemli ölçüde aştığımızı düşünüyorum. Bu yıl yaptığımız yol çalışmalarında da net bir şekilde görebiliyoruz. Normalde bu çalışmayı, bu riski belki bizde ilk dönemimizde alsaydık bunun altından kalmak kolay bir şey değildi. Halkın bize bakış açısı Kırşehirlilerin bize olan güveni kredisi sayesinde alt yapı çalışmalarımızı daha sorunsuz bir şekilde ve en az sorunla çok şükür tamamlama yolunda önemli aşamalar kaydetmiş oluyoruz. Şehrimizin güzelleşmesi, güzelleşmesi, psikolojisinin düzelmesi için daha iyi olması için hepimize düşen önemli görevler var. Kırşehirimizde çok güzel bir uyum var. Belediye olarak bizlerde hatalar yapıyoruz.bu hataları düzeltmek bizim en önemli görevlerimizdir. Hepimiz aynı geminin içindeyiz.Bu gemi doğru istikamette ilerler limana varırsa hepimiz hedefe ulaşmış olacağız ama gemi Allah korusun su alırsa rotasını şaşırırsa o zaman bu geminin birer üyesi olarak zarar göreceğiz. Sorunlar mutlaka olur onuda hep birlikte aşabilmemiz tolere edebilmemiz ve  paylaşabilmemiz lazım. Şehri güzel yapan şey içinde yaşayan insanların güzelliği bu da ancak bu şekilde olur. Ne kadar güzel yollar açarsanız açın ne kadar güzel binalar yaparsanız yapın huzur yoksa ,birliktelik yoksa berekette olmaz, huzur da olmaz herkes bir biri ile uğraşırsa didişirse o zaman o şehirde hayat olmaz. Kırşehir’de son yıllarda önemli mesafeler aldığına inanıyoruz.dedi

Konuşmanın ardından Başkan Bahçeci Belediye çalışmaları hakkında faaliyet sunumu yaparak 2009 yılından 2017 yılına kadar olan çalışmaları hakkında Türk Halk müziği korosu ekibine bilgi verdi. Sunum çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net