Türkiye Gövde Gösterisine Hazırlanıyor! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Türkiye Gövde Gösterisine Hazırlanıyor!

Türkiye Gövde Gösterisine Hazırlanıyor!

Written By yavuz4040 on 13 Mart 2017 Pazartesi | 05:11:00

Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı “ISTANBUL JEWELRY SHOW” 16 – 19 Mart tarihleri arasında, TEB sponsorluğunda 44. kez dünya devlerini biraraya getirmeye hazırlanıyor!

Uluslararası fuar organizasyonu devi UBM Rotaforte tarafından düzenlenen, dünyanın 5. büyük mücevher fuarı “ISTANBUL JEWELRY SHOW” Mart Fuarı için geri sayım başladı.

Dünyanın5. büyük mücevher fuarı ‘‘IstanbulJewelry Show’’16 - 19 Mart 2017tarihleri arasında 44.kez tüm dünya mücevher sektörünü Türk Ekonomi Bankası (TEB) sponsorluğunda, CNR’da ağırlamaya hazırlanıyor. 32 yıldır kesintisiz UBM Rotaforte tarafından yılda iki kez düzenlenen“IstanbulJewelry Show” fuarları, mücevher sektörü ihracatının %80’inin gerçekleştiği, önemli işbirliklerinin oluşmasına zemin hazırlayan dünyanın 5. büyük mücevher fuarı olma özelliğine sahip.

Dünyanın Gözü İstanbul’a Çevrildi!

16-19 Mart tarihleri arasında TEB sponsorluğunda CNR’da gerçekleştirilecek olan 44. Uluslararası “IstanbulJewelry Show” Mart Fuarı’nda görücüye çıkmaya hazırlanan Türkiye kuyumculuk sektöründen, altın, mücevher, pırlanta, renklitaş, yarı-değerli ve değerlitaş, inci, gümüş, gümüştakı ve gümüş ev eşyası, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman&yansanayii, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma sektörlerinden 1.200’ün üzerinde önemli mücevher marka ve firmasının, çok özel koleksiyonları ve ürünleri dünya genelinden önemli alıcı ve sektör profesyoneli ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Türkiye başta olmak üzere Avrupa’dan Asya’ya, Uzak Doğu’dan Amerika’ya birçok coğrafyadan önemli alıcıyı ağırlayan Uluslararası “IstanbulJewelry Show”, dünyanın 5.büyük mücevher fuarı olma özelliği ile 2016 Ekim ayında, toplam ziyaretçi oranında%12, yabancı ziyaretçi oranında ise %19’luk artış oranı ile 19 binin üzerinde, 80’i aşkın ülkeden sektör profesyonelini ağırlayarak,%48’i yabancı ziyaretçi ile önemli bir başarıya imza atan “IstanbulJewelry Show”Mücevher Fuarı’na bu yıl da dünyanın dört bir yanından mücevher sektöründen önemli alıcılarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Mücevherin Zirvesi İstanbul’da Başlıyor!

Halkakapalı gerçekleştirilen ve sadece sektör profesyonellerinin ziyaret edebildiği TEBsponsorluğunda gerçekleştirilecek olan 16-19 Mart 2017Uluslararası“IstanbulJewelry Show” Mart Fuarı, son yıllarda özellikle Arap Dünyası’nın ve Kuzey Afrika ülkelerinin gösterdiği yoğun ilginin yanı sıra uzun bir aradan sonra Rusya ve bölge ülkeler ile ABD’den İsveç’e, İran’dan Brezilya’ya kadar önemli mücevher alıcılarına 44.kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
Dünyada fason üretim döngüsünden kurtularak, özgün tasarım ürünleriyle adından söz ettiren Türkiye mücevher sektörü, 2017 Bahar trendlerinin yanı sıra 2018 Sonbahar/Kış mücevher modasına dair trend tasarım ve koleksiyonlarını da birbirinden seçkin markaların özel show ve gösterileriyle 44. Kez,TEB sponsorluğunda dünya mücevher alıcılarının beğenisine sunacak.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net