Yapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız Üniversitede - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Yapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız Üniversitede

Yapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız Üniversitede

Written By yavuz4040 on 9 Mart 2017 Perşembe | 07:26:00

Yapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız Ahi Evran Üniversitesinde

TRT Ekranlarında yayınlanan programlarıyla ve başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Yapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız üniversitedeydi; bir dizi etkinliğe katılmak üzere üniversiteye gelen Hasan Yıldız ilk olarak Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret ederek yeni çıkardığı kitabını Rektör Karakaya’ya hediye etti.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda “Gelecek Henüz Avuçlarınızda” isimli bir söyleşide öğrencilerle bir araya gelen Yıldız, gün içerisinde gerçekleştirilen 15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı oluşturma törenine de katılarak ağaç dikti.

Söyleşide öğrencilerle hayata ilişkin tecrübelerini paylaşan Hasan Yıldız, üniversitelilere başarılı olmanın sırlarını anlattı. Yıldız, konuşmasında sabrın, samimiyetin ve dürüstlüğün başarıdaki önemine değinerek öğrencilere hayal kurmaları tavsiyesinde bulundu. Hasan Yıldız şunları söyledi: “Zamanı çok iyi kullanmalısınız, her güne yeni bir şeyler katmalısınız. Ayrıca güçlü bir iletişime de ihtiyacınız var, güçlü iletişimle hayal bile edemeyeceğiniz kapıları açabilirsiniz.”

Program Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet Özdemir’in Yapımcı ve Yönetmen Hasan Yıldız’a teşekkür belgesi ve plaket vermesi ile sona erdi.

Programın ardından Yapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız, öğrenciler için “Gelecek Henüz Avuçlarınızda” isimli kitabını imzaladı.  


-- 
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net