Ahi Evran Üniversitesi Yeni Öğrencilerini Karşılıyor - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Ahi Evran Üniversitesi Yeni Öğrencilerini Karşılıyor

Ahi Evran Üniversitesi Yeni Öğrencilerini Karşılıyor

Written By yavuz4040 on 15 Ağustos 2017 Salı | 11:47:00

Öğrencisine verdiği önemi her fırsatta göstermeye çalışan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi  bu yıl da öğrencileri için karşılama stantları kurdu.

Üniversite, 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemi için kayıt yaptırmaya gelen yeni öğrencilerini karşılıyor. Bu kapsamda üniversite personelleri şehir merkezi ve şehirlerarası terminalde stantlar kurarak üniversiteye kayıt yaptırmaya gelen öğrencilere ve velilere yardımcı oluyor.

14 – 18 Ağustos 2017 tarihleri arasında sürecek olan kayıt işlemleri için şehre gelen öğrenciler ve veliler stantlarda kayıt işlemleri, şehir ve üniversite hakkında bilgiler alıyor.

Üniversite, kayıt yaptırmaya gelen öğrencilere ve velilere şehir merkezi ve şehirlerarası terminalde kurulan stantlarda belli saatlerde ücretsiz servisler ile ulaşım imkanı da sağlıyor.

Ayrıca stantlarda öğrencilere ve velilere tanıtım materyalleri verilerek üniversitemiz ve şehrimiz hakkında öğrenciler bilgilendiriliyor. Kırşehir’e ilk kez geldiklerini söyleyen öğrenciler ve veliler, gördükleri ilgi ve hizmetten memnun kaldıklarını belirterek kendilerine bu olanakları sağlayan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya teşekkür ettiler. 
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net