Aile Yaşam Merkezi Sergisi Açıldı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Aile Yaşam Merkezi Sergisi Açıldı

Aile Yaşam Merkezi Sergisi Açıldı

Written By yavuz4040 on 25 Ağustos 2017 Cuma | 02:44:00

Aile Yaşam Merkezi  Çocuk Kursları Dönem Sonu Sergisi Açıldı

Kırşehir Belediyesi  Aile Yaşam Merkezinin Çocuk Kursları Dönem Sonu Sergisinin açılışı Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin katılımı ile yapıldı

Aile Yaşam Merkezinde 2 ay boyunca  13 branşta 1055 öğrenciye eğitim verildi.

Başkan Bahçeci sergide yaptığı konuşmada Belediyemiz Aile Yaşam Merkezinin Çocuk Kursları Dönem Sonu Sergisinin açılışını yaptık, 2 ay da 13 branşta 1055 öğrenciye eğitim verdik, emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bütün çocuklarımıza başarılar diliyorum dedi.

Başkan Bahçeci ; “Zumba öğretmenine ve öğrencilerine yaptıkları gösteriden dolayı  teşekkür ediyorum. Bu yaşta cesaret ve öz güvenle yer almaları daha kıymetli. Yaz döneminde çocuklarımızın yaz tatilinde hem kendilerini eğitmeleri açısından, hem zamanlarını güzel geçirmesi açısından bu kursları planladık ve iki ay boyunca on üç branşta otuz altı grup halinde 1055 öğrencimize hizmet verdik ve bu öğrencilerimize 13 öğretmenimiz hizmet etti, kendilerine teşekkür etmek istiyorum.

Ayrıca kurslara kayıtsız kalmayan velilere de teşekkür ediyorum diyen Başkan Bahçeci kurslarımız Kış ayında da 36 branşta devam edecek. Çocuklarımız içinde kurslarımız olacak. Kış aylarında devam edecek kurslarımıza yetişkinlerimizi de bekliyoruz kayıtlarımız bayram dan sonra başlayacak. Bu kurslara katılmak çocuklarımızı geleceğe hazırlamak onların hem sanat alanında hem kültürel alanda, farklı branşlarda eğitim alması onların geleceği açısından çok önemli. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezini eylül ayı sonunda açacağız. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde daha kapsamlı atölyeleri ile farklı branşları da ilave ederek bu işi daha ileri taşıyıp geliştireceğiz. Siz velilerden kurslara devam etmenizi bekliyorum. Kurslarımızı istikrarlı bir şekilde tamamlayan yavrularımıza teşekkür ediyorum”. dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Bahçeci ve Veliler çocukların yaz boyunca yaptıkları ürünlerin sergisini gezdi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net