Baba Olacaktı, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Baba Olacaktı, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor…

Baba Olacaktı, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor…

Written By yavuz4040 on 29 Ağustos 2017 Salı | 04:17:00

Sunucu Vatan Şaşmaz'ın 5 yıldızlı bir otelde öldürülmesinin ardından baba olacağı ortaya çıktı.

Vatan Şaşmaz, Beşiktaş'ta lüks bir otelin 10'uncu katında Filiz Aker tarafından tabancayla öldürüldü. Ünlü sunucunun hayatını kaybetmesinin ardından herkesi şoke eden detaylar gelmeye devam ediyor.

13 Eylül 2015 tarihinmde evlendiği Yasemin Adalı 5 aylık hamile olan Şaşmaz'ın, otel odasında korkunç bir cinayete kurban gitmeden sadece bir gün önce doğacak çocuğunun cinsiyetini ögrendiği ortaya çıktı. 43 yaşındaki sunucu, daha önce verdiği bir röportajda, "Baba olmayı çok istiyorum. Çocuk kararı olmasaydı evlenmez, baraber yaşamaya devam ederdim. Ben de, eşim de evlilik meraklısı insanlar değiliz. Artık 20’li yaşlarda da değiliz. Ben 41 yaşındayım, eşim 38. Belli bir yaştan sonra evlenmenin bir esprisi kalmıyor. Önemli olan aile olabilmek" ifadelerini kullanmıştı.

Filiz Aker tarafından sırtından vurularak öldürülen sunucu Vatan Şaşmaz, son yolculuğuna uğurlanıyor

Vatan Şaşmaz’ın cenazesi yakınları tarafından Karacaahmet Gasilhanesi’nden alınarak cenaze namazının kılınacağı camiye doğru yola çıkarıldı. Şaşmaz'ın cenazesi namazın kılınacağı Güzeltepe Birlik Camii’ne götürüldü. Şaşmaz’ın cenazesi öğle namazını müteakiben Güzeltepe Birlik Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Çengelköy Mezarlığı'na defnedilecek.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net