Cahit Gürses’den Başkan Bahçeci’ye övgüler - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Cahit Gürses’den Başkan Bahçeci’ye övgüler

Cahit Gürses’den Başkan Bahçeci’ye övgüler

Written By yavuz4040 on 28 Ağustos 2017 Pazartesi | 10:35:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Belediye Başkanlarından Dr. Cahit Gürses ile birlikte çalışmaları inceledi.              

Başkan Bahçeci; “Kaldırım çalışmalarını incelerken eski Belediye Başkanımız Cahit Gürses bize sürpriz yaptı, moral verici desteği için kendisine çok teşekkür ederim. Dr.Cahit Gürses ağabeyim benim için çok değerli bir insan. Kendisinin nasihatlerini her zaman önemsemişimdir. Tüm Kırşehir Halkı’nın sevip saydığı bir belediye başkanı olmayı zamanında başarmıştır. Ve halkın sevgisi saygısı halen de sürmektedir.” dedi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci işinin ehli, tecrübeli ve dürüst bir yönetici olduğunu ifade eden Eski Belediye Başkanı Dr.Cahit Gürses, "Kırşehir’in  geldiği noktaya bakınca, Yaşar bey kardeşimin fevkalade güzel hizmetlere imza attığına şahit oluyorum. Kendisini ve ekibini yürekten kutluyorum. Çünkü Kırşehir insanına hizmet ediyor olmak, hakikaten de mutlulukların en büyüğü projeleri ile halkın içinde adından sevgiyle bahsettiren bir belediye başkanı olmayı başardı. Halkın içinde yaşayarak, halktan kopmadan ve en önemlisi şeffaf bir belediyecilik yapıyor.” ifadelerini kullandı.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net