Kızılay Kırşehir Şubesi Öğrencilere Kol Kanat Oluyor - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Kızılay Kırşehir Şubesi Öğrencilere Kol Kanat Oluyor

Kızılay Kırşehir Şubesi Öğrencilere Kol Kanat Oluyor

Written By yavuz4040 on 15 Ağustos 2017 Salı | 12:30:00

Öğrenciler İçin Kızılay ile İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Öğrencilerin akademik donanımları kadar günlük ihtiyaçları ile de yakından ilgilenen üniversite, aktif halde bulunan öğrenci butiğinden daha çok öğrencinin faydalanması için yeni düzenlemeler yapmaya başladı.

Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde yer alan ve ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet yardımında bulunmak amacıyla kurulan Öğrenci Butiği için Kızılay Kırşehir Şubesi ile protokol imzalandı.

14 Ağustos 2017 tarihinde Üniversite Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında düzenlenen toplantı sonrası imzalar Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğr. Gör. Süleyman Çelik ve Kızılay Kırşehir Şube Başkanı Adnan Naci Uygur tarafından atıldı.

Öğrencilerin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve öğrencilere yardım edebilmek amacıyla kurulan butik için seçilen kıyafetler büyük bir titizlikle incelendikten sonra butiğe alınıyor. Öğrenci kimlikleri ile başvuran öğrenciler ise butikten kıyafet temin edebiliyor.

Üniversite ve Kızılay Kırşehir Şubesi koordinasyonunda yapılacak çalışma kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilerle ilgili olarak karşılıklı bilgilendirme yapılarak ihtiyaçlar giderilecek. 


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net