Milli Takıma Lucescu Getirildi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Milli Takıma Lucescu Getirildi

Milli Takıma Lucescu Getirildi

Written By yavuz4040 on 3 Ağustos 2017 Perşembe | 03:19:00

A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü belli oldu. Mircea Lucescu ile her konuda anlaşan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, akşam saatlerinde Rumen teknik adam ile birlikte İstanbul'a gelecek.

Lucescu ile Çarşamba günü saat 15:00 sularında Romanya'daki Marriott Otel'de bir araya gelen Yıldırım Demirören, Rumen teknik adam ile anlaşmaya vardı. Demirören ve beraberinde heyet, bu akşam sularında Lucescu olmadan İstanbl'a dönecek.

Lucescu'nun Türkiye Futbol Federasyonu ile Cuma günü saat 15:00'te 2+1 yıllık sözleşme imzalayacağı ve Rumen teknik adamın yıllık 2.5 milyon euro alacağı ifade edildi.

LUCESCU'DAN İLK SÖZLER

TFF ile görüşen Lucescu ise, "Türk halkını seviyorum. Almanya, İsviçre, İspanya'da bir insan beni sokakta durduruyorsa o kesin Türk'tür.Dünyanın hiçbir yerinde Türk insanları gibi harika insanlar yok, onlar fantastik" ifadelerini kullandı.

Lucescu kısa bir süre önce verdiği röportajda artık antrenör olmak istemediğini şu şekilde ifade etmişti; "Artık antrenör olmak istemiyorum. İdmanlar, kadro kurmak, maçlar bana ilgi çekici gelmiyor. Benim yönetim felsefemi anlayacak takımlarla ilgileniyorum, bu önemli. Yetenekleri arayacağım bir sistem inşa edebileceğim, idman sistemini kurabileceğim, takımın gelişmesine yardım edebileceğim ve geleceğini kurabileceğim bir takım arıyorum. Ne olacağını göreceğiz. Tekrar işe dönmek için iyi seçenekler olacaktır, ancak belki de olmaz, burada bırakırım"


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net