Muhtarlara Adalet Çalıştayı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Muhtarlara Adalet Çalıştayı

Muhtarlara Adalet Çalıştayı

Written By yavuz4040 on 28 Ağustos 2017 Pazartesi | 10:10:00

“Adalet Yürüyüşü” ile Türkiye’nin ve dünyanın gündemine oturan adalet arayışımız “Adalet Kurultayı” ile devam ediyor. Tüm dünyanın duyduğu adalet çığlığımız, saraylardan duyulmasa, kulaklar tıkansa da, halkın adalet arayışı çığ gibi büyüyor.

Çanakkale’de halkın katılımıyla düzenlediğimiz “Adalet Kurultayı” paneller ve çalıştaylarla devam ediyor. Yaşlı , genç, çocuk, işsiz, öğrenci, memur, emekli, zengin, fakir, avukat, hakim, savcı, doktor, asker, mühendis, siyasetçi, muhtar…. Herkes adalet arıyor. 

Toplumun her kesimi yüksek sesle mağduriyetlerini ve adalet taleplerini haykırıyor. Bu kesimlerden biri de her konuda sorumluluk alması istenen, yetki tanımı olmayan, memurlar gibi yargılanan,  iktidarın yanında olması istenen, her daim alkış beklenen muhtarlar.

Adalet Kurultayı’nda muhtarlar da adalet arıyor. Muhtarların sorunlarını konuşmak ve adalet taleplerini gündeme getirmek için “Muhtarlara Adalet” başlığı altında bir çalıştay düzenliyoruz.  

“Muhtarlara Adalet Çalıştayı”mızda muhtarların bütün sorunlarını masaya yatıracağız. Söz muhtarlarda olacak, onlar konuşacak biz dinleyeceğiz.  

Tüm muhtarlarımızı sorunlarına sahip çıkmaya çağırıyoruz. Adalet taleplerini tüm Türkiye’ye duyurmak ve çözüm önerilerini sunmak için  29 Ağustos Salı günü, saat 14:30-16:30 saatleri arasında, sunumunu benim yaptığım “Muhtarlara Adalet Çalıştayı”na davet ediyoruz.

                                                                                                Yıldırım Kaya
                                                                                        CHP Parti Meclisi ÜyesiShare this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net