Bahçeci: ”Kırşehir için elimizi taşın altına koyduk” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci: ”Kırşehir için elimizi taşın altına koyduk”

Bahçeci: ”Kırşehir için elimizi taşın altına koyduk”

Written By yavuz4040 on 7 Eylül 2017 Perşembe | 03:59:00

Kırşehir Belediyesinin kent merkezinde hayata geçirdiği alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapıda başladığı dev hamle devam ediyor.

Ana Caddelerin çift yönlü trafiğe açılması ile ardından kaldırım, Peyzaj ve Bisiklet yolu çalışmaları hız kazandı.

Kırşehir Belediyesinin kent merkezindeki Ankara Caddesi, Terme Caddesi, Atatürk Caddesi, Lise Caddesinde hayata geçirdiği dev alt yapı hamlesi tamamlanırken, kısa süre önce başlayan üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.Bütün alt yapısı yenilenen caddeler; Kaliteli Avrupa standartlarında asfalt yapıp, sonrada bisiklet yolları ile peyzajları ile kaldırımları ile yenilenecek.

Kırşehirlinin en nezih Cadde ve Yolları olacak

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ,”Alt yapı çalışmalarımız bitti hızlı bir şekilde üst yapıya geçtik. Çalışmalara Mehmet Ali Altın bulvarından başladık” dedi. Caddelerde   eski olan ne varsa kaldıracaklarını anlatan Başkan Bahçeci, bölgede çok yoğun bir tempoda çalışıldığını ifade ederek, "Caddelerimizde çalışmalarımız bittiğinde Kırşehir’in en nezih, en güzel caddelerinden birisi haline gelecek. Avrupa standartlarında asfaltlama yapıyoruz. Ben çalışmalar sırasına sabır gösteren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu alt yapısını tamamlanan bölgelerde 40-50 yıl daha alt yapı inşaatı görmeyecek" dedi.
Üst yapıda çalışmalarının son sürat devam ettiğini ifade eden Başkan Bahçeci, bu kapsamda caddelerin kaldırımıyla, bisiklet yoluyla, aydınlatmasıyla, ağaçlandırma ve yerkonlarıyla üst yapısın bitirip vatandaşların hizmetine sunacaklarını müjdeledi.

Başkan Bahçeci "Önemli olan eser bırakmaktır"

Her caddeyi baştan aşağı yenileyeceklerini ifade eden Başkan Bahçeci konuşmasına şöyle devam etti: "Vatandaşlarımızın rahat ve huzuru için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz bu makamda bir gün fazla kalalım diye değil kaldığımız sürede bir fazla ne icraat yapabiliriz anlayışına sahibiz. Biz kendi ikbalimizi bir kenara bırakarak Kırşehirlinin geleceği için elimizi taşın altına koyduk. Önemli olan iz bırakmak, önemli olan eser bırakmaktır. Biz bunun gayreti içindeyiz. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Her gittiğimiz yerde iz bırakmak, eser bırakmak için gece gündüz çalışmaya, vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya, Kırşehir’imizi bir adım daha ileri götürmek için gayret etmeye devam edeceğiz." 


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net