Gökyüzünde Yükselen Kınalı Eller - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Gökyüzünde Yükselen Kınalı Eller

Gökyüzünde Yükselen Kınalı Eller

Written By yavuz4040 on 15 Eylül 2017 Cuma | 11:33:00

-Siyasi tarihin en büyük sorumluluklarından birini omuzlarında taşıyan Meral Akşener ve ekibine tüm Türkiye'de çığ gibi büyüyen destek aldı başını gidiyor.

-Velhasıl Anadolu "kınalı el" harekatını ve onun mimarını konuşuyor...

-İçinde büyüdüğümüz, kurucularına dua ettiğimiz Atatürk Türkiyesi şimdilerde Akşener'le başlayan yeni oluşumu konuşurken, yeni partinin kurucular kurulundaki sürpriz isimlerin gün geçtikce ortaya çıkması kamuoyunda ciddi manada ses getirmeye başladı.

-Bu sesden etkilenmemek elde değil, Cumhuriyet aşkına mihenk taşları bir bir yerine oturmaya başladı desek hiç de yanlış olmaz...

-MHP’nin teşkilatından sorumlu olan ve muhalif olduğu zaman dahi MHP lideri tarafından çekirdekten yetişme ülkücü olarak övgü alan Koray Aydın’ında Akşener liderliğindeki yeni oluşuma katılması büyük tufan etkisi yarattı.

-Ancak Koray Aydın'ın yeni oluşuma katılmasıyla birlikte MHP liderinin "partimiz için hayırlısı olmuşdur" açıklaması yerine 'Türkiye için hayırlısı olmuşdur' diyebilmesi beklenirken tam tersi söylem ifade etmesi üzerine inanın bende şaşkınlığımı gizliyemedim.

-Niye mi?.. Çekirdekten yetişme ülkücü nerde ne yapacağını bilirde o yüzden...

-Cumhuriyet Bayramı'nda Atatürk'ün kurtuluş mücadelesini başlattığı Samsun'da ilk toplantısını yapmayı planlayan Akşener liderliğinde kurulacak olan partinin logosu da netleşirken; logonun Akşener'in anayasa referandum kampanyasında kullandığı “kınalı el" olması ağarlık kazandı.

-Parti tüzüğü ve programı dahil her konuda “istişare” mekanizmasına önem veren yeni oluşumun parti logosu için her parmağı adalet, demokrasi, refah, kardeşlik gibi sloganları simgeleyen el işaretinde karar kılması ise yerinde bir karar olduğunun şüphesiz ap açık göstergesi...

-Anadolu yükselen kınalı ellerle şaha kalkıyor. Desene coşku sel oldu gönüllerde, Balgat çöl oldu şimdilerde bir yudum suya muhtaç...

-Kulisler şimdilerde "kınalı el" harekatının transfer edeceği milletvekilleri ile TBMM'de grup kuracak sayıya ulaşmasını bekliyor.

-Bekleyin az kaldı. Dikkat edin! Dudaklarınızın uçukluyacağı daha geride...

-Topuklu efem gönüller seninle, gökyüzünde umutla yükselen kınalı eller seninle senin yanında. 
Hadi hayırlısı...
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net