Muzaffer Aslan Görevini Devraldı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Muzaffer Aslan Görevini Devraldı

Muzaffer Aslan Görevini Devraldı

Written By yavuz4040 on 17 Eylül 2017 Pazar | 06:12:00

Muzaffer Aslan AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı görevini devraldı

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığında  Muzaffer Aslan, Mustafa Kendirli’den parti binasında görevi devraldı.

Daha önce Kırşehir’de İl başkanlığı, milletvekilliği ve parti çalışmaları görevlerinde bulunan Muzaffer Aslan, Kırşehir’de ikinci kez İl Başkanlığı görevine getirildi.

Aslan, kongre sürecinin değişim ve gelişim süreci olduğunu belirterek yaşanacak sürecin muhasebe süreci olduğunu söyledi.

AK Parti’nin aile olduğunu anlatan yeni İl Başkanı Aslan, “Biz Ak Parti olarak büyük bir aileyiz. Önemli olan partimize olan saygımız ve ülkemize olan hizmetimizdir. Geride bıraktıklarımız için ise daima ahde vefalı olmalıyız.

Biz, ekip ruhu ile hareket etti. Hiçbir zaman ayrım yapmadan milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe yönetimi ile hareket ettik. Bizim başarılarımızın sırlarından bir tanesi de bu. Sadece Kırşehir genelinde değil Türkiye genelinde başarımızın temel esaslarından biri birlik ve beraberliktir” dedi.

İl Başkanı Muzaffer Aslan; “16 yıldır biz iktidardayız. Ben partimle gurur duyuyorum. Bu süre içerisinde ülkemize kazandırdıklarımız yaptığımız hizmetlerin hepsi göz önünde. Kimseye veremeyeceğimiz bir hesabımız yok. Çok güzel hizmetler yaptık. Bu hizmetleri yaparken birçok zorluklardan geçerek Türkiye’yi bu günlere getirdik.

Kırşehir’de iktidara geldiğimiz günden bu güne kadar AK Parti ailesi olarak ciddi yatırımlar yaptık. Kamu yatırımlarında hiçbir sıkıntımız yok. Özel yatırımlarla ilgili ciddi çalışmalar yapıyoruz. Çünkü Kırşehir’de istihdamı artırmamız gerekiyor.

Hepimiz canla başla çalıştık. Kimse bize bu milletvekilleri çalışmadı diyemez. Hepimiz mücadelemizi verdik. Çünkü biz bu toprakların çocuklarıyız. Biz Kırşehir’in evladıyız’’ İfadelerini kullandı.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net